Holy Grail - 168000 uit 87

Mijn beste,

Een plausibel verhaal vol passie en deugd!!
En daar gaat het natuurlijk om, bij ons als horloge-collectioneurs!!
Leuk hoor!!
Geniet et met volle teugen van. :watch:

Orologio Signaturis Temporis :wink:

1 like

Heel gaaf horloge en een bijzonder verhaal!
Veel plezier ermee gewenst

1 like

Gefeliciteerd! Leuk verhaal, geweldig horloge en tof dat de papieren er nog bij zitten. Veel draagplezier!

1 like

Mooi hoor :ok_hand:

1 like

Gefeliciteerd! Prachtig horloge!

1 like

Mooi verhaal, mooi horloge!
Bezit van de zaak is begin van het vermaak, als ik jouw verhaal zo lees :wink: :+1:t2:

2 likes

‘bezit is het einde van het verlangen’ :ok_hand:

1 like

Super mooi horloge. 1987 is voor mij ook een bijzonder jaar: het is het jaar dat mijn grootvader overleed. Een hele bijzondere man voor mij: nu 31 jaar later denk ik nog geregeld terug aan de fijne herinneringen. Ik heb zijn Rolex date just gekregen en die is helaas 10 jaar geleden bij een inbraak gestolen: ik zou werkelijk mijn hele horloge collectie er voor over hebben om dat horloge terug te krijgen. Misschien ook maar eens op zoek gaan naar een horloge uit dat jaar.

Idd: nooit meer weg doen en draag in goede gezondheid!

3 likes

Proficiat. Mooi.

Ik gok dat dat “einde van het verlangen” eerder een “verschuiving van het verlangen” is.

1 like

Leuke post en fijn dat je je Holy Grail te pakken hebt gekregen. En ook nog eens uit 87! Dikke naizzz

1 like

Onzin, anders had het HF- lid met een opslag van 30% hetzelfde horloge moeten kopen. Gewoon prima gedaan door @chung888 :+1:t4:

2 likes

Mooi verhaal en precies waarom ik lid ben geworden van dit forum…
Helaas ben ik in 1972 geboren en die subs zijn niet te betalen (wel heel erg mooi), misschien kan ik ooit ook een dergelijk verhaal op het forum plaatsen :slight_smile:

2 likes

Geweldig verhaal, geniet er intens van in goede gezondheid!

1 like

Nog elke dag verliefd!

9 likes

Ik ook een beetje :wink:

1 like

Van harte gefeliciteerd met deze bijzondere grail en de manier waarop hij toch om jouw pols is beland.:ok_hand:

1 like

Vette knijter hoor, staat ook op mijn lijstje, naast de submariner 2018, Sub GMT white gold, Yachtmaster II 16622, etc etc :zipper_mouth_face:

1 like

Heb ik een Baselworld gemist? Je gaat net zo lekker als @Altijdwat

Ahhhhhh 4 dagen na dato en ik lig nog steeds in een scheur :joy:

:joy: :rofl: :male_detective: :man_facepalming:

1 like

Kan je voorstellen dat ik nog aan bier moet vanavond :upside_down_face: