Ik heb wel wat topics gelezen maar nog geen topic tegen gekomen waar hij zoveel voor loopt. Over een heel rondje doet de secondenwijzer 35 seconden Het is een Seiko met volgens mij een frequentie van 21.600 bph maar hij klinkt als een hi-beater en tikt veel te snel.
Dan denk ik aan magnetisme, maar dat is meestal enkele tientallen minuten per dag toch? Niet tien uur per dag te snel? Zijn er verschillende gradaties van gemagnetiseerd? Wat zou er mis zijn?
Had ik met mijn Pellikaan. Zelfs naar PeterLC geweest maar op de monitor liep hij perfect. En ineens was het weer goed.
Wellicht toch wat magnetisch geweest?
Dat zou inderdaad kunnen. De rotor was ook los gegaan Er is dus wel iets mis gegaan tijdens het transport. Zoveel gedonder altijd met die horloges van ebay, veel vaker dan van marktplaats zelfs. Hij lijkt * klopt af op hout * nu redelijk te werken weer.