Haha, tacticool⊠hoe verzin je het!
Klopt allemaal idd, overdag maar ook 's avonds zie je er niks van, pas wanneer het écht donker is zie je wat het effect is.
Ik heb er 1 te koop staan.
Hele bekende term, vooral ook in de wapenwereld. Van die gasten die op de baan liggen met een geweer met werkelijk alle denkbare toeters en bellen eraan, bijpassend stoer horloge dat nooit een korrel zand gaat zien en superfunctionele tas die alleen in de auto hoeft.
Ik heb weer wat geleerd!
Op marktplaats staat een Traser voor 100 euro, niet te duur lijkt me
Kijk ook eens bij Nite watches
Deze is iets duurder, maar van betere kwaliteit en 10bar / 100 meter WR
En binnen EU dus geen invoerkosten.
Tja, Ik wou ook altijd al een Luminox voor de tritium. Via het forum een kunnen komen, nooit spijt gehad van de aankoop, het beste nachtkasthorloge die je je maar kan voorstellen!
https://img.horlogeforum.nl/uploads/db9961/optimized/3X/6/7/6759ebbc713e126d08012b3d7643bc27f0505e80_1_374x499.JPG
(foto van vorige eigenaar)
Toevallig laatst ook aan het kijken en draagt niet bij aan dit onderwerp (prijsklasse boven 200) maar wilde dit model graag delen, mooie spartaanse dresser (echter wel wat groot met 42mm maar goed, Amerikaans moet altijd groot zijn). https://www.watchreport.com/luminox-dress-field-1832-watch-review/
Ik zou ook eens kijken naar Nite watches. Zitten mooie klokjes tussen en de kwaliteit is erg goed kan ik uit ervaring zeggen.
Ik denk dat er ooit wel weer een mx10 komt.
Ik heb 4 Ball watches met gasbuisjes en mijn laatste aanwinst heeft dit niet. ( Montblanc Nicolas Rieussec )
Jongens, wat mis ik die gasbuisjes!!
Als je zo gewoon bent van gewoon altijd de tijd te kunnen aflezen, dag en nachtâŠ
Volgende aankopen worden gewoon weer Ball horloges MET!
Ik hoor zeer verschillende geluiden van luminox,
Veel negatieve moet ik zeggen.
Er zit nogal wat geluk bij wat voor klok je krijgt.heb ik uit reviews gelezen.
Loslatende buisjes, en kapotte bandjes en afbrekende sekonde wijzers.
Ik vind ze heel erg mooi gemaakt maar erg duur.
En voor dat geld wil ik geen risico lopen op een slechte horloge.
Dat herken ik helaas wel een beetje⊠Bij mij ging een Luminox ook de mist in. Loslaten de buisjes.
Op het web wordt aangegeven dat er ook namaak Luminox in omloop is maar of dat waar is ⊠voor de prijs denk ik dat de kwaliteit gewoon matig is en dat dat ook bij het verdienmodel van het merk hoort. Uiteraard doet een merk als Swatch het dan wel beter met horloges in een lagere prijsklasse.
Dit iets voor je?
https://www.horlogeforum.nl/t/tk-swiss-combat-forces-garrison-gmt-65/160132
Opbrengst gaat naar de Maarten vd Weijden Foundation
Ow mooi ding hoor maaaar heb net toegezlagen en de
KHS Shooter besteld voor 187,- incl. Bezorgkosten vanuit zweden. http://cdn1.shopmania.biz/files/s5/747534919/p/l/8/khs-shooter-stat-nr-91021100~1538.jpg
200 meter waterdicht
Blauwe tritium op 1-11
Oranje tritium op wijzers en bezel pip
Ronda 715 uurwerk
Ik denk dat ik bij deze de mooiste deal heb,meest compleet.
Van harte!
Ben benieuwd naar de NA fotoâs enne, ook genomen in de doka.
Jazeker, is trouwens een Ronda 515s uurwerk. Geen 715
Terug
Beschrijving
De modelserie âshooterâ komt in alle eisen van de Amerikaanse Army specificatie MIL W 46374 °F voor spezialeinheiten.
Uitvoering
Analoge weergave van uren, minuten, seconden
- datumweergave
- Rode secondewijzer voor tactische op de seconde inzetstukken met h3-tritiumeenheid
- Draaibare lunette en afteltimer uit door koolstofvezel versterkt polycarbonaat met H3 Pointer, linksdraaiend
- Verlichting: h3-trigalight Âź, Swiss made tritiumgaslichtbron van âMB MICROtecâ
- Gehard mineraalglas, vlak
Waterdicht tot 20 ATM. - Gewicht: 51 g
Behuizing - Door koolstofvezel polycarbonaat
- kroon bescherming
- Ă 51 mm, hoogte 13,5 mm
Kastbodem van roestvrij staal, 4-voudig geschroefd, anti-allergisch - kroon van roestvrij staal, PVD zwart gecoat, geschroefd, dubbel O-ring
armband + sluiting - natoband xtac, Olive
- Breedte kast 22 mm
- gesp
Technologie - kwartsuurwerk âSwiss madeâ, Ronda 515s