Je kan met elk horloge wel duiken
Maar met sommige kan het vaker dan eenmaal.
Ben het aan terug zoeken geweest zonder resultaat, er werd geschreven dat het double domed gecoat saffier glas tijdens duiken kwetsbaarder is dan het originele hardlex .
Er zijn meer merken die met een soortgelijk glas een 200 a 300 meter halen… vraag natuurlijk is, ga jij dat er mee doen, of ga je af en toe eens plonsen op een strand ? Gebolde glazen zijn altijd stootgevoeliger … das waar ! Maar sowieso laten testen of het glas er goed in zit
Welkom overigens
Wow … die is zeker stootgevoelig
Mijn sumo met dd saffier heeft gisteren zijn eerste duik gemaakt in de oosterschelde. En zoals je ziet niks aan de hand. Deskdiven kunnen ze natuurlijk altijd.
Dank je , laat nog even testen daarna krijgt ie zijn eerste doop op Marsa Al am.
Dank je
Dank je voor de info …inmiddels het verschil ook gevonden . Saffier breekt uit elkaar en hardlex eerder een scheur. Dit alles bij extreem hard stoten tegen rotsen bijv.
Iets waar ik mij geen zorgen over hoef te maken
Daar zijn ze uiteindelijk ook voor gemaakt. Veel plezier met de duiken in Egypte
Dat zal wel door een specialist erin gezet zijn dan
Wij kijken al uit naar de fotorapportage
Echt wel . En met heel veel liefde.
Hij komt nu steeds dichter bij zijn eerste duik , Nieuwe rubberen duik band gemonteerd …blauw natuurlijk en waterdicht verklaart.