Een Omega Aqua Terra
Een dresser is een commode of ladekast. Ik zie nog niet helemaal wat dat met horloges te maken heeft
Mijn beste,
Voor mij is en blijft de Omega deVille chronograaf, een begeerlijke droom.
En voor straks: “Buona Notte” (lekker dromen) en morgen gezond weer op!!
Orologio Signaturis Temporis.
Mijn grail dresswatch (dresswatch ruime definitie) heb ik al, maar wat ik nog wel zou willen (PP buiten beschouw gelaten):
Vintage Vacheron Constantin
Chronometre Zenith cal. 135
IWC cal 85xx
Dresser-adepten zijn er in allerlei variatie’s geheel naar eigen smaak. Sterker noch afhankelijk van de gelegenheid en lokatie waar je gaat dressen en met wie ?
Plaatjes downloaden van internet en wegdromen is jongensfantasia.
Het komt er pas echt op aan wanneer de dinertafel is gereserveerd, de dame bekend en je in gespannen gemoedstoestand de meest geschikte klok voorzichtig uit de vitrinekast tilt. Bij twijfel pak je nog snel ff die andere want gaat de juiste klok het verloop van die avond bepalen of een lieve glimlach tijdens het geanimeerde gesprek. Jaloerse blikken kijken naar de schitterklok van eenvoudig dik double en ego-strelend al die aandacht.
Vorige week een etentje gehad in Het Amsterdamse Americain hotel. Klassiek interieur met kaarslicht. Voor deze ambiance koos ik voor de oude EPOS-vollkalender. Door mij aangekocht bij juwelier Willem v/d Berg in den Bosch nu alweer zo’n vijftien jaar geleden.
Als ik dit jaar 5000 euro zou neerleggen voor een dresser, zou dat momenteel de Omega Globemaster zijn. Nog niet op de markt. Prijs zal er wel boven zitten, maar zal ergens vast wel voor die prijs te krijgen zijn.
http://www.horlogeforum.nl/uploads/db9961/5016/b51ce6c434349e89.jpg
Zit dik onder de 5000 , en vraag mij niet
hoe en waarom alsjeblieft… Weet 't zelf amper , maar hij raakt mij op bepaalde manier…
Als merk nog net niet verguist…
Hmmm…
Ik heb hem dan al… Mijn Sub ND
Tot 7 - 8k zou een GMT Pepsi 1675 zijn… met matte wijzerplaat. … <3
Met een dresser bedoelde ik eigenlijk een klein plat klokje op een leren bandje
Sub ND is overigens fantastisch en kun je natuurlijk gewoon a la JB bij een pak dragen
2 liner?
Ja, probleem is dat ik soms een dresswatch heel mooi vind, maar de dresswatches die ik heb eigenlijk nooit draag. Daarom heb ik besloten dat ik in principe geen dressers meer koop. Maar mocht ik nou gedwongen worden om een grailachtige dresswatch uit te zoeken (wat ik op zich niet heel erg zou vinden, hoor ) dan misschien zoiets.
SBGW047
Of de, imho ook goed gelukte, Aqua Terra.
De Aqua Terra vind ik in zijn soort de mooiste, die is echt fantastisch.
Die komt er nog een keertje, net als de Planet Ocean. Omega kan mij bijzonder goed bekoren…
Een Breguet Classique !
Helaas zelfs tweedehands nog wel ietsjes duurder dan 5000 euri…
Blijft mooi en de eerste dresser uit het lijstje
Wordt tegelijk de glashutte geplaatst ……ook mooi en heeft toen hij uitkwam ook op mijn lijstje gestaan.
Van der klaauw ariadne of een omega aqua terra
Mvg
Matthias
Tweedehands Jaeger-LeCoultre Master Ultra thin Moon 39. Ambitieus voor 5k, maar heel veel scheelt het niet.
Volgens de definitie is een grail vrijwel onbereikbaar, dus een echte grail is het niet. Aan de andere kant zal ik niet snel 5 ruggen neerleggen voor een dresser.
Idd begrip dress is in dit topic wel heel rekbaar…
Hartstikke mooi!