Te koop;
Merk en model: Tissot Visodate PR 516 GL
Diameter: 39mm lug to lug bij 34mm breed zonder kroon gemeten
Leeftijd: 1969
Papieren, doos en eventuele accessoires: originele box, garantiebewijs en handgeschreven aankoopbewijs.
Verzendkosten of afgehaald: verzenden of ophalen.
Conditie (krassen, werking etc): nette staat, gebruikerssporen maar niets opmerkelijks.
Soort uurwerk en kaliber: Caliber 784-2
Vraagprijs: €400
Ik verkoop mijn prachtige Tissot Visodate. Bij dit horloge zit de originele box en aankoopsbewijs met de naam van de juwelier op box en handgeschreven garantie. Zie foto’s. Het horloge loopt zeer goed en komt op een mooie leren racingband ( niet origineel) die nog in keurige staat is. Kast is ongepolijst en in mooie staat. Plexi heeft een klein barstje tussen de 3 en 4 marker. Dial is prachtig en smetteloos.
Het horloge is in 1969 gekocht door de eerste eigenaar, is in 2018 volledig nagekeken (bon aanwezig) en gaat weg omdat het mooi staat in mijn kast maar weinig tijd op de pols doorbrengt.
Foto’s:
Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan.