Deze ja. Of één van de vele andere Invicta’s. De keuze is reuze. Daar weet jij alles van.
Nice, waar koop je die?
Aliexpress. Wel een ripoff
Ali een aanrader of?
Mensen hier die ervaring hebben met een Orient Tristar? Zit te denken om deze te kopen
Is tevens ook een mooie aanvulling in dit topic denk ik zo. De orient tristar is er in vele kleur varianten dus misschien is dat iets
Ja en nee wat mij betreft. Als je een hommage prima vind, heb je een goeie bang for your buck. Hier zit ook wel de valkuil, want veel mensen vinden het niet tof en het meeste op Ali is een hommage.
Gelukkig maak ik me daar nooit druk om
Bij de juist toegepaste betekenis van het woord kom je mogelijk opvallend dicht bij het origineel
“a fraud or swindle, especially something that is grossly overpriced”
Maar we komen al weer vreselijk dicht in de buurt van een veel gevoerde discussie op dit mooie forum dus ik haak af.
Het was dit keer overigens op de Baai. En hij loopt +6 sec op 24 uur.
Kwaliteit is ongetwijfeld prima voor t geld.
Tis geen origineel design. Maar is dat erg? Ik vind het ook niet zo’n issue.
https://www.eglobalcentralnl.com/seiko-5-sports-automatisch-herenhorloge-snzg11k1.html
Vier euro boven budget, maarrrrrr… 100m WR, lume die vanaf de maan zichtbaar is en dankzij de blasted kast niet bijster krasgevoelig. Het is een ex van me, hier een twee-jaar-om-de-pols review:
Ik overweeg het echt om er nog eentje te scoren. Want geen geld en onverwoestbaar.

Is er ook in het zwart voor 112 Euro. En in het groen en zandkleurig zijn ze ook te vinden.
Ach, wat mensen nooit noemen: Als er iets met een Seiko is kun je bij een willekeurige Seiko dealer binnen lopen of met Seiko Nederland gaan praten. Want ja, Gewährleistung op Ali is meestal een dingetje.
Ik vind het rommel. Je kunt 100 Euro uitgeven aan een Chinese hommage en dan van die topics openen die roepen dat “hij het toch maar mooi 7 maanden uit heeft gehouden”, of je kunt die doekoe aan een Seiko 5 uitgeven, 'm 20 jaar dragen, verliezen in een lade, zodat over 35 jaar bij je begrafenis je zoon of kleinzoon zo’n topic kan openen van
“In een lade gevonden, nieuw glaasje er op, oppakken en lopen, kijk wat een cool ding van (o)pa”.
Ja, ik weet dat niet alles van Ali/uit China rommel is, en datj je met mazzel goeie spullen zou kunnen vinden, zeker als je wat meer betaalt. Je moet mij te goed zoeken.
Dat mag je helemaal vinden! Alleen zit er in de Ali specials vaak een NH35, saffier, betere bracelets en lume inserts (bij Seiko vaak nog tot de 500 euro pressed clasps, hardlex etc). Geen haat naar Seiko, zelfs een van mijn favoriete merken, maar bij een Steeldive of San Martin turtle hommage heb je vaak betere specs dan de 2 a 3x so dure Seiko. En als je inderdaad zou zeggen; “ik geef 350 uit” ga dan lekker voor die Seiko! Maar met een budget zou ik misschien wel voor die Ali special gaan.
Maar even on topic (100 euro): dan is die Seiko snzg wel lekker hoor!
Net wat ik in m’n slotzin zeg: Er zijn goede dingen te vinden. Maar hoe het met garantie zit, en eigenlijk met BTW en invoer en al die flauwekul, en de moeite die je moet getroosten om iets gedaan te krijgen als het fout was… Ik betwist de specificaties niet, ik zeg alleen dat de infrastructuur (Ali, zeecontainerpost, douanes) van die merken suboptimaal is.
Oh. En ik vind dat gejatte ontwerpen eigenlijk niet tof zijn. Maar dat laatste is een esotherische smaakzaak die verder geen enkel praktisch gevolg heeft voor de drager.
Ik mis 'm een beetje. Maar ja, m’n Stargate en beater quartz in SNZG stijl liggen bij Seiko om een nieuw glas en nieuwe pakkingen te krijgen, dus nu maar even niet.
Klopt. Prachtig horloge. Was vandaag aan het denken dat dat zoeentje is dat nooit weg mag. Is sportief, zakelijk, gekleed, … hij kan het allemaal.
Ik heb er een bruine geperforeerde lederen band op.
Zouden ze dat ook willen doen voor een mod?
Mijn srpd65 was niet volledig dicht, en na de mod (saffier en bezel) nog steeds niet.
Dat is een hele moeilijke. Ik denk dat je beter bent met iemand van het forum hier die ook Seiko doet. @PeterLC, wat zeg jij van het waterdicht maken van een gemodde Seiko?
Ik wijs bij Seiko toch door naar diegenen met een account in Schiedam. Voor mij is het net zo lastig pakkingen vinden als voor elke non-professional.
https://www.vagary.it/
Een Citizen submerk met héél veel smaakjes voor erg weinig. En 10 bar divers ook ^^
Ja 200 zoiets liefst met cijfers er op en echt een automaat
Vind deze zeer mooi dit word hem