Ontmaskering van Ginault makers op reddit post

Dat, en in m’n vakantie moet ik ook gewoon bereikbaar zijn. En ik ga op zakenreis enz.

2 likes

Jij hebt het niet makkelijk Coen, @Watch2Morrow hebben we toevallig nog een katje in het magazijn voor deze man?

5 likes

Laten die Schultebrau mensen het niet horen. Dan gaan ze nooit werken. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 like

Ik zou nu niet blij zijn als eigenaar van een Ginault. Die krijg je aan de straatstenen niet meer verkocht zo.

Wie heeft er hier een originele, echte Ginault?

1 like

:slight_smile:

2 likes

Dan krijgt hij er twee :blush:

image

3 likes

ik denk spontaan niemand meer…

Had jij niet op zakenreis een rooie uitgegeven aan strippers? :thinking: Of was dat een prive tripje?

Dus wacht effe… Die gozer koopt Replica’s in China, ander plaatje erin & tadaaa; Ginault?

Trololol… :sunglasses: Wat 'n koning. Koning kansloos, dat dan wel weer.:sunglasses:

4 likes

Wie rijdt er hier allemaal Volkswagen?

1 like

En dan wel 1,5k voor vragen, ‘want dit is een écht goede hommage van topkwaliteit’.

4 likes

Dat is het ook, ik heb er wel eens eentje in handen gehad. Het is echt een flinke stap hoger dan Steinhart, Davosa en die 1545 reeks van Squale. Toch @Number4? Jij hebt alles wat ik hier noem gehad dus kom er maar in.

Begrijp mij goed, mijn kopje thee is het niet (de meesten hier kunnen die Pontiac Fiero Ferrari kit foto die ik ontelbare keren heb gebezigd niet meer zien), maar het is qua materialen en afwerking gewoon erg, erg netjes.

3 likes

Ja maar het punt is dat je die kwaliteit ook had gehad in de nieuwste A+ (of hoe noemen ze dat) grade replica :slight_smile:

2 likes

Nee joh, die is hartstikke tof. Gewoon nog een keertje omdat hij zo mooi is. :heart_eyes:

1 like

goh, dat mag ook wel voor 5x de prijs :joy: Voor een paar honderd “funny money” en hommage kopen kan ik nog wel enigszins begrijpen maar 1.5k neertellen poah. Dan ben je een beetje wappie.

3 likes

Ja, is ook. Al ken ik ook mensen die honderden euro’s voor ouwe gerockte Japanse rommel neertellen. :wink:


Ja, ik heb die 6309 ingeruild.

3 likes

Dat is een net woord voor afgeragd.

1 like

Ik hou van nette woorden. Ik kom niet uit Twente hè. Ik kom uit het beschaafde West Nederland.

1 like

Ide, inderdaad heb het hele rijtje gehad en de afwerking is het beste van deze merken die je noemt, met name de band is erg goed (incl top sluiting !)…

Moet gezegd worden dat een ‘hommage’ je niet tegenhoud anders krijg je inderdaad overal uitslag maar voor mij geen enkel probleem en ben nu dus ook al meerdere manden helemaal tevreden met mijn Squale 1545 :wink: (zelfs compliment gekregen afgelopen week van iemand met een Rolex Seadweller !!)

Ieder zijn ding en keuzes zou ik zeggen, maak je eigen keuzes en sta daarachter, dat is mijn mening :grimacing::sweat_smile::rofl: