Ja, zo draagt hij het meest comfortabel voor me.
Ik houd er niet van als een horloge strak om de pols zit, zeker niet boven de knokkel (dus hoger op de arm vanaf de hand gezien).
Als ik mijn hand achterover moet buigen, schuift het horloge vanzelf opzij aangezien er genoeg speling tussen horlogeband en huid zit (kan mijn pink er tussen doen, zo los zit de band).
Iedereen heeft een andere pols. We hebben natuurlijk allemaal dat botje van de ellepijp. Het punt is alleen dat dat niet bij iedereen even ver naar buiten steekt. Ook de afstand van dat botje tot waar de hand begint is niet bij iedereen even lang. Dus ook het begrip “comfortabel” aan de pols varieert dan per persoon. Ik kan b.v. mijn horloge niet tussen dat uitstekende botje en mijn hand dragen, omdat bij mij die ruimte te kort is. Dat ligt bij iedereen net anders