Was weg maar ben blij dat ik hem weer terug heb gehaald
Ik houd het topic wel draaiende joh, geen probleem!
Heb de Metris gekocht zonder hem in het echt te hebben gezien, gokje. Maar wat een leuk ding
Samen met de Perigraph leukste modellen van Meistersinger. Volgens mij ben je de enige met een Metris op heel HF
Yes
Leuk geschreven!
Hier gaat de LLD er waarschijnlijk uit voor een Meistersinger of Nomos. Even kijken wat voorbij komt, geen haast
Ik zou het doen.
Zelf verpats ik mijn Metris nu inclusief deze super gave blauwe Barton Sailcloth. Omdat dat blauw gewoon top staat bij de blauwe wijzer.
En ja, dit is een schaamteloze plug
En als je dat moderne van de Metris niets vindt, kijk dan voor deze Meistersinger No1: Meistersinger No1 (AM3303)
Na verkoop van deze kan ik nog steeds hier blijven posten want de blauwe blijft
Ouwe plugbips
Oke, wie o wie heeft deze destijds gekocht?
Ik heb de verkoper al geprobeerd maar die kon het helaas niet vertellen. Dus, wil de koper van deze Perigraph (digitaal) opstaan en deze aan mij verpatsen? Dan beloof ik dat ik een dansje doe.
Ik vind het intrigerende horloges maar kon er zelf niet aan wennen. Even kijken hoe laat het is en dan moeten gaan rekenen hoeveel 1 streepje ook weer was . Maar wat mij opvalt, vooral in het blauwe gedeelte dat MSinger soms eindeloos lang te koop staat en het aantal prijsverlagingen in veel gevallen spectaculair is. OK, het principe van vraag en aanbod is mij bekend, maar dat verklaart in mijn idee niet volledig dit verschijnsel. Meningen?
Ik denk dat je dat zojuist zelf verteld hebt met :
" Even kijken hoe laat het is en dan moeten gaan rekenen hoeveel 1 streepje ook weer was "
Denk dat veel mensen het toch afschrikt.
Zelf dacht dit namelijk ook maar toch vond ik het hele mooie horloges en heb ik de gok genomen.
Een paar dagen om de pols de eerste keer en het went…ik lees het net zo snel af als een normaal horloge.
Aanschaffen, nooit meer verkopen
Heb de mijne inmiddels 8 jaar.
Ik ook, kwestie van gewenning
Ik heb best wel spijt dat ik hem destijds verkocht heb…, zijn zeer mooie horloges…
Even stemmen ronselen voor foto 14