Crosspost, ook de caseback blijft leuk om naar te kijken!
Voor de liefhebber: Kreeg net een mailtje dat Stowa tot en met zondag een speciale websitebezoek in de lucht heeft voor speciale modellen:
Leuke modellen hoor. Niet allemaal, ik dacht even op de site van Nomos te zitten …
Ik weet niet of jullie die samenwerking van Stowa en Wornandwound.com hebben gezien, maar daar kreeg ik het toch best wel warm van…
Wat een gaaf ding.
Dat zou je eerder andersom moeten voelen als je de geschiedenis van Stowa en Nomos kent.
Ik moet inderdaad op mijn eerdere opmerking terugkomen. Naar aanleiding van jouw reactie heb ik wat gegoogled en inderdaad blijkt dat dit model al in 1938 door Stowa is uitgebracht. Nomos is pas in de jaren 90 met dit model gekomen. Ere wie ere toekomt.
En in dat geval: Dankjewel A Lange & Sohne…
Een nieuwe Stowa: de Antea 390 Dynadot. Mijn smaak is het niet maar o.k.
Ontworpen door Hartmut Esslinger en Jörg Schauer.
39mm, gestraalde kast en onder de kap tikt een ETA 2824-2 of een 2804-2
Hartmut Esslinger doet Stowa niet veel goed,uiteraard persoonlijk mening
Toch wel een blitskikkertje idd
Mooi dat kuchkoffiekuch logo weerspiegeld
Kijk. Zo heurt het (die wijzerplaat, niet die koffie). Die dynadots… zou prima zijn op een movado hoor, maar ik blief ze niet.
Mooi ding, trouwens, deze!
Blijvertje?
Een man is een grote fan van Brigitte Bardot. Zijn vrouw wil hem verrassen er laat BB op haar billen tatoeëren.
's Avonds komt haar man thuis en zegt ze dat ze een verrassing heeft. Ze trekt haar broek omlaag en bukt. Waarop haar man reageert met “Wie is Bob?”
Leuk hoor, hoe heet dit model? En hoeveel mm is de diameter?
Veuls te groot
Partitio kleine Sekunde.
Our popular Partitio in the 41 mm case and the legendary Unitas 6498 handwinded movement. Available from mid 2019. > Nog niet available volgens mij.
Een oma’tje in het bejaardenhuis krijgt elke avond bezoek van een opa’tje uit hetzelfde tehuis. Ze gaan dan gezellig voor de tv zitten, oma pakt de plasser van de opa en houdt hem gewoon beet, verder niets. Na een tijdje komt opa niet meer langs. Op een moment komt oma opa tegen in de gang van het tehuis en vraagt : waarom kom je niet meer ? Antwoordt opa : ik zit s’ avonds tegenwoordig bij truus. Oma : en wat heeft truus dan wel wat ik niet heb ? Zegt Opa : Parkinson !!