Dit is toch Photoshop of AI deze is toch nooit in deze kleur op markt gekomen?

Speciale eenmalige uitgave voor mijn verjaardag.
Oh, hey Willem-Alexander!
Ik zie geen reden om deze niet uit te brengen, is Fire!
Past bij je haar
!
Geweldig dit ![]()
![]()
Geweldige chronograaf ![]()
Bron:
Tof boek dit, geschreven door de Heritage afdeling van Audemars Piguet. Hoewel het officieel niet meer gedrukt wordt, is het de ultieme deep dive in de geschiedenis van het merk, een gaaf naslagwerk. Aanrader!
Heerlijk
Heuh, die heb ik ook meegekregen. Mooi boek. ![]()
Tijdje geleden alweer dat ik het heb ![]()
Dit boek
is ook heel tof, geeft inzicht in hoe AP als merk zijn imago heeft opgebouwd. Veel verhalen te lezen over historie, innovatie en ook wel ambacht.
Het is leerzaam en heel leuk om te lezen
Heel mooi, gefeliciteerd ![]()
Gefeliciteerd! Lekker
Gefeliciteerd, Geweldig mooi zo een 15202st
Allemaal leuk en aardig wat jullie hier posten, maar zolang het niet aan een touwtje om je nek hangt doe je niet mee hoor.
Het viel mij op dat het datumvenster bij APRO’s een beetje willekeurig door enkele blokjes van het tapisserie patroon heen lijkt te snijden. Ook de naam lijkt niet symetrisch geplaatst tov de blokjes.
Ik ben niet iemand die zich hier enórm aan stoort, in het dagelijks leven zie je dit niet echt. Maar ik vraag we wel af: hoe kan dit nou? Waarom maken ze dat datumvenster niet iets groter, of kleiner. Of maken ze de blokjes iets groter of kleiner. In elk geval: dat het correct uitlijnt en niet verticaal door de blokjes snijdt en horizontaal nauwelijks (bij het datumvenster).
Voor iedere APRO eigenaar die nu denkt: kut, once seen cannot be unseen: sorry ![]()
Kleine troost: blijft een van de mooiste horlogeontwerpen imo











