HF KWF veiling

Het is bijna oud en nieuw…

Edit: nee, ik heb niet zoiets in huis. Helemaal geen vuurwerk. Het is gewoon een plaatje van internet.

4 likes

zeer effectief

4 likes

Iemand die mij nog van deze prachtige Certina DS Ph200m af gaat helpen? :joy:

5 likes

Nice!! @AB64 gooit hem ook in de pot!! 2x Certina :partying_face::partying_face:

3 likes

Wat!? Begrijp ik het goed dat er nog eentje geveild wordt!?

3 likes

Zullen we anders een aparte veilig doen voor wat er met de armani klok gaat gebeuren​:joy::joy:

2 likes

O nee, je bent de hoogste bieder. Lekker snugger van mij :sweat_smile:

3 likes

Oh nee, mijn fout! Dacht dat er er opeens 2 hadden :joy:

Weet je wat we wel te veilen hebben?
Een Dumet tooltje. 1 van de 20.
Wie biedt? Zeg vanaf 30 euro.

Je kunt hem eerder hebben dan de mensen die hem besteld hebben!!

Dank @Arie_Kabaalstra heel attent!
Goed dat je er een paar hebt achter gehouden.

12 likes

Lekker stoken :rofl:

3 likes

welke prijs start tooltje?

2 likes

Hij lijkt idd op een tandenstoker :+1:

4 likes

Kijk hier eens:

1 like

:wink: :smiley:

Voorstel @Jurk:€30

1 like

In de veilingrush vergeten we goed te lezen :rofl:

1 like

Ik bied €35. Hoef hem niet te ontvangen, stop hem maar in de veiling.

4 likes

OEPS!!

5 likes

Excuus helemaal overheen gelezen in mijn enthousiasme dat je nu tl2 bent :joy::joy:

Goed idee van je haha

1 like

Er wordt te weinig geboden hier!
€525 voor de Certina!

Ik heb 5 lege plekken in de doos en die moeten gevuld worden!

Ja bedankt Arie, ik had een groene besteld!!!

8 likes

image

1 like