HF KWF veiling

Niemand die op wil bieden voor de skwaleee?

2 likes

We laten je nog even zweeteeeee

3 likes

Maakt mij niet uit maar ik zou het jammer vinden als er minder naar het goede doel gaat :thinking:

1 like

Maak je daar niet druk om, ik vind die squale ook wel erg mooi. Wellicht zo mooi dat ik me over dat logo op die wijzerplaat heen kan zetten.

3 likes

Ik ging geen uurwerken meer kopen dit jaar :man_facepalming:

Maarja €90 op de Vostok

En €40 op het dumet tooltje :ok_hand:

7 likes

Lekkah!!!

2 likes

50eu Dumet tool

5 likes

Laatste stand

Model minus bedrag door
Certina 375 525 Flippeke
Squale 600 700 Plees
Grijze Casioak Supermod 350 Flippeke
Gele Casioak Supermod 275 Rik
Swatch 135 JohnGo
Vostok 90 Twix
Leren onderbroek 85 Mr.Jokerbean
Dikke Armani 200 Hans
Dumet tool 50 Simsa
4 likes

Hé,anders heb ik een mooie skwaleee om de pols :smiley:

2 likes

Waarom denk ik ineens aan iets wat regelmatig ergens te horen is… @Twan of @Sjorsson, jullie enig idee?

2 likes

@Sandy Ik zou niet weten wat je bedoeld :innocent:

3 likes

81 cent ja klopt.

1 like

1 like

@Twan @Sjorsson
Jullie moeten dat pannen nog even uitzetten, super irritant.

4 likes

:joy::clap:t3:

2 likes

14ugmnlfkp6tz63wny4vi84un42gg3jyf628

3 likes

Waar zit je de hele dag? Je was al in de Kunst gedoken zag ik :slight_smile: Ale Bammetjes al op? gr van mede TLdrieer :rofl:

Uhmm, werken? :joy: af en toe een kleine pauze en dan wordt ik gelijk gespamd :wink:

On topic: wordt hier nog geboden of wat?

2 likes

@Omanido Ik zie je bod nog steeds niet staan, je kan al snel een tool thuis hebben!

1 like

Om hier weer wat leven in te brengen gooi ik zelf ook een horloge in de veiling waarvan de opbrengst geheel naar het goede doel mag: een Breil TW0812 Quartz in nieuwstaat, waterdicht tot 100m, diameter 41mm uit mijn hoofd, batterij recent vervangen. Zonder doos met tag er nog aan.

zit een stofje op het glaasje, dat is geen beschadiging :grinning:

13 likes