En vergeet niet dat de Casioaks worden gemod door @GiveMeYourDough. Die gaan normaal al niet weg onder de 250 euro.
Volgens mij staat het daarmee als volgt;
De Certina staat op 475 - @iNeedaWatch
De Squale op 700 - plees
De Grijze Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 220 - flippeke
De Gele Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 100 - sandy
De Swatch staat op 100 - erikst
Lekkah!
Wow👌🏻
Geen onderbroeken dit jaar?
Op een Cermit in Stickers m. Vooruit
Day komt nog.
Heb toevallig vanalles van Skeer dat er aan komt, waaronder een onderbroek.
Haha. Ik zit vlak voor een verbouwing. Daarna kom ik hopelijk in de positie met de grote jongens mee te doen🤣
Ik heb nog een slipje van Madonna uit 1999, maar die is nog niet volledig uit gesnuffeld , dus helaas anders ging ze op veiling
Vraagje; is ie dan nog waterdicht?
Zoja; €125,- voor de gele
Helaas moet ik nu afhaken , meer zit er niet in m’n horlogepotje .
Huidige stand;
De Certina staat op 500 - @AB64
De Squale op 700 - plees
De Gele Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 125 - @Lizzard
En @jurk wil 9500 bieden voor een Cermit als iemand die aanbied, dus wie wil helpen? Dat potje moet vol.
Dat was een goed jaar
beste snuffel jaar ooit , ik heb nog slipjes liggen van sharon stone en BB maar uit ander jaartal, kunnen niet op tegen dit jaar
Hoe is het bouquette?
Viswinkel kan er niet tegen op
zeg maar zoiets als zeeuwse mossel vergaan in alle glorie. zoiets als @Schoen zijn zus dus haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa