HF KWF veiling

En vergeet niet dat de Casioaks worden gemod door @GiveMeYourDough. Die gaan normaal al niet weg onder de 250 euro.

4 likes

Volgens mij staat het daarmee als volgt;

De Certina staat op 475 - @iNeedaWatch

De Squale op 700 - plees

De Grijze Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 220 - flippeke

De Gele Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 100 - sandy

De Swatch staat op 100 - erikst

4 likes

Sorry @iNeedaWatch, no longer… Ik bied €500 voor de Certina

6 likes

Lekkah!

1 like

Wow👌🏻

2 likes

Wat? Op welk horloge bied @Jurk €9500? :joy:

6 likes

Geen onderbroeken dit jaar?

3 likes

Op een Cermit in Stickers m. Vooruit

Day komt nog.
Heb toevallig vanalles van Skeer dat er aan komt, waaronder een onderbroek.

6 likes

Haha. Ik zit vlak voor een verbouwing. Daarna kom ik hopelijk in de positie met de grote jongens mee te doen🤣

4 likes

Ik heb nog een slipje van Madonna uit 1999, maar die is nog niet volledig uit gesnuffeld , dus helaas anders ging ze op veiling :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:Onderbroekjes_ok

12 likes

Vraagje; is ie dan nog waterdicht?
Zoja; €125,- voor de gele

8 likes

@GiveMeYourDough weet je het antwoord?

2 likes

Helaas moet ik nu afhaken , meer zit er niet in m’n horlogepotje .

Huidige stand;

De Certina staat op 500 - @AB64

De Squale op 700 - plees

De Gele Casioak met Supermod van @GiveMeYourDough op 125 - @Lizzard

En @jurk wil 9500 bieden voor een Cermit als iemand die aanbied, dus wie wil helpen? Dat potje moet vol.

8 likes

Dat was een goed jaar :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 like

:rofl: :rofl: beste snuffel jaar ooit , ik heb nog slipjes liggen van sharon stone en BB maar uit ander jaartal, kunnen niet op tegen dit jaar :rofl: :rofl: :rofl:

1 like

Hoe is het bouquette?

2 likes

Sure?

11 likes

Viswinkel kan er niet tegen op :rofl: :rofl:

2 likes

zeg maar zoiets als zeeuwse mossel vergaan in alle glorie. zoiets als @Schoen zijn zus dus haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

5 likes