Hallo Ik ben nieuw op het forum en ik zou graag een pb-tje sturen naar @Koen uit Tilburg
Als je net nieuw bent kan je niet meteen een pb sturen. Maar hij is getagd, dus hij komt wel opdagen hier.
Klopt ik krijg geen rood balkje als ik op ziin naam klick In ieder geval bedankt dat hij getact is en voor de snelle reactie Groet Mark
Welkom hier bij HF !
Hoi @c__,
Ik lees al een tijdje mee, maar heb een nieuw account aangemaakt omdat ik interesse heb in de Seiko 5 die te koop is. Altijd al een interesse gehad in horloges maar wil hier meer tijd in gaan steken en echt een hobby van maken. Nu kan ik geen PB sturen als nieuw lid, dus probeer ik even zo in contact te komen.
Bedankt!
En met wie wil je in contact komen? Dan tag ik de persoon voor je zodat hij jouw kan sturen
Hoi @W2them,
Met @c__, maar ik heb inmiddels zelf een bericht kunnen sturen aangezien ik promotie hebt gemaakt
Bedankt!
Het lijkt er op dat hij niet te taggen is.
Heb hem een PB gestuurd met link naar dit topic.
Edit: opgelost dus
Ok goed zo succes! En welkom op het forum
Hallo allemaal,
Ik ben ook nieuw en kan dus ook nog geen pbs versturen.
Zou wel graag in contact willen komen met @WilSeiko.
Gaat dat hiermee lukken?
Groeten
Ha Wil @WilSeiko,
Bedankt voor de snelle reactie. Ik wilde graag iets meer weten over de prx. Zijn de wijzers en strepen goudkleurig of koperkleurig? En de wijzerplaat is dat richting zilver of echt wit?
Alvast bedankt
ken
De goudaccenten zijn geelgoud-kleur.
De wijzerplaat is meer richting wit-met-een-streepje (linen) dan zilver.
De lichtinval doet veel met de wijzerplaat en wijzers.
Op onderstaande foto zie je bijvoorbeeld de streepjes goed, en lijken de wijzers donker door reflectie van de donkere spiegelzijde die erin reflecteert.
Deze had ik idd gezien, maar was even in twijfel gebracht door andere online fotos. Klopt het dat de blauwe al niet meer in bezit is?
Blauwe is verkocht
Hi Wil,
Wit is zeker niet verkeerd. Hoe bespreken we de verdere stappen voor de deal zonder pb?
Groeten
Ken
@WilSeiko kan jou wel een PB sturen, andersom niet. Beter via PB afstemmen dan in een openbaar topic.