Kijken: CHRISTIE'S veiling van 164 zeldzame horloges

Op 13 mei a.s vindt plaats een CHRISTIE’S veiling van 164 zeldzame horloges.

Dit is het goedkoopste horloge:

Dit vind ik een leuk horloge:

Deze vind ik ook wel bijzonder:

Dit is het duurste horloge van de veiling:

Alle geschatte opbrengst prijzen zijn in Zwitserse frank CHF.
Maar, de CHF is ongeveer gelijk aan de Euro €. Bij de prijzen moet natuurlijk wél nog veiling kosten bij opgeteld worden.

Onderstaand alle 164 horloges:

Veel kijkplezier!

Kopen?

9 likes

Had ze al bekeken. Zitten echt pareltjes tussen

1 like

Die VC is echt prachtig :drooling_face:

1 like

Nummer 164, de laatste.

Ook leuk:

Dank voor het delen Ad. Leuk om te bekijken, zitten prachtige horloges tussen

1 like

Dit

Dit

Dit

Als het startbod 20 euro is doe ik wel mee

Ik veronderstel dat de minimum limieten zo hoog zullen zijn dat in deze markt weinig tot niets zal verkocht worden. Ook nog eens 26% fees erbovenop.

Aan dit horloge heeft Breguet zelf gewerkt, voor mij de topper.

1 like

1 like

opvallend weinig Rolex sportmodellen (op een paar Daytona’s na)

1 like

Dat klopt. Misschien weinig interesse?

kan. of het high end aanbod droogt een beetje op.

Zitten prachtige horloges bij. Maar ik ga maar niet bieden.

1 like

Het verhaal van die Patek is erg compleet en interessant. Duidelijk uitvoerig bestudeert en onderzocht. Zo zeldzaam en gewild. Absoluut topstuk👍

1 like