Leuk artikel Rolex VS Zenith

Kwam een leuk artikel tegen Rolex vs Zenith m.b.t. de modellen Daytona en El Primero Sport. Persoonlijk vind ik de El Primero Top! en ook iets beter te verkrijgen via AD allen zijn er ook al geluiden dat er ook al wachtlijsten zijn hiervoor :thinking:

6 likes

Er is een hoop kritiek op de Chronomaster Sport…

Maar tóch leuk van Zenith dat ze goeie Daytona-hommages zijn gaan maken voor mensen met een smalle beurs

:grin:

3 likes

Wen er maar aan. Je ziet het steeds vaker. Sneakers, kleding, tassen, horloges etc. wat lastig te krijgen is maakt begeerlijk, het is is een businessmodel en wanneer het aanslaat heb je als bedrijf gouden eieren.

2 likes

Waar? Vertel? Wat?

Of bedoel je dat het op een daytona zou lijken wat historisch de grootse kul is. :sunglasses:

3 likes

“Comparing that watch to the Daytona doesn’t do it justice,” he says. “It’s the lazy game of self-proclaimed watch experts.”

4 likes

De Daytona staat op mijn wishlist. Misschien voor later dit jaar!

1 like

Maar het is zo lekker makkelijk roeptoeteren voor vele… En dat is toch veel belangrijker op het internet?

Ik wacht rustig tot de sports beter beschikbaar is (in het zwart).

2 likes

Voor mij de Sport 41 met witte dail :grinning:

1 like