De maat . Anders was dit echt een no brainer.
Ik geprobeerd ze te bellen…niet bereikbaar
Ja nog net iets kleiner had perfect geweest. Want die L2L blijft natuurlijk gewoon groot. 51,5mm dacht ik?
Is 42mm. Zie hier zelfde serienummer:
Precies. Ik heb dezelfde.
Na wat googelen op Artem straps uitgekomen op Sekvens in Zweden dat ze levert zonder extra kosten, ook geen verzendkosten. Maandag bestelt, vandaag mijn Artem Classic Sailcloth op de mat. Prijs 86 euro.
Stuk aantrekkelijker dan uit Australië laten komen.
Staat in mijn favorieten, mijn dank , zodra er een sailcloth nodig is
Als je nog een Oris zoekt eerst even bij de forumsponsor kijken. De Chronoris F1 scheelt €350 bijvoorbeeld tov Bouman.
De link gaat naar van baal.
Fratello verkoopt ze ook al eventjes, vanuit Den Haag.
Vergeet de extra 5% niet met code newsx5z
Je hebt helemaal gelijk, het is ook bij Van Baal.
Kan het helaas niet meer aanpassen.
Mea culpa!
Nu bijna een jaar in bezit via ING, heel fijn horloge, zeer goede lume, loopt nauwkeurig en gezien de prijs is het helemaal niet erg wanneer er tijdens het dagelijkse (werk)gebruik een krasje op komt!
-25% op The Citizen serie bij Sakura:
Dank voor de tip, dat zijn nette prijzen bij Sekvens!
En inderdaad minder ‘gedoe’, geen verzendkosten/importheffing.
Zag dat als je je meteen aanmeldt voor de nieuwsbrief er ook een gratis NATO strap bij komt, altijd leuk!
20% korting met de code SUMMER20
Al jouw 15 berichten in dit topic is commentaar op anderen. Heb jij ook een goeie tip of is dit het enige waar je mee kan komen? Wat een niveautje weer.