
lijkt op een bellenblaas van vroeger.
Wel
Leuk
Beetje teveel neppe rolex.
Nowp. Die gmt is er teveel aan
De gmt wijzer is ![]()
Schijnen van zeer hoog niveau te zijn qua afwerking,helaas lijken ze mij teveel op Rolex
(heeft Ginault in het verleden geen horlogekasten geleverd aan Rolex?)
Ik word er niet vrolijk van. En Ginault is nog niet zo heel lang geleden behoorlijk fout geweest met 1 op 1 fake Submariners.
Ze hebben inderdaad onderdelen gemaakt met een kroontje erop. Echter nooit op bestelling van Rolex;)
Niet mijn ding. Die gmt hand is vreemd. En vindt hem voor de rest behoorlijk meh.
Mij kan hij zekers bekoren,goede spec’s en afmetingen,die dikte van 10,35 mm is opmerkelijk,het bezel materiaal ? Veronderstel staal.
Ook de symmetrie zit goed.

Niet op bestelling dus ![]()
Qua afwerkingsniveau zitten ze er iig niet ver vanaf🤷♂️
Volgens mij heeft Ginault juist kasten en onderdelen aan de replica wereld geleverd. Ginault heeft dus een uiterst dubieuze geschiedenis. Gelukkig hebben ze de laatste paar jaar hun kennis en ‘kunde’ ingezet om soort van eigen horloges te maken. Deze horloges zien er op de foto iig erg goed afgewerkt uit maar hebben wel duidelijk hun inspiratie van het merk met de
.
Mooi horloge maar inderdaad wel een neprolex-imago
Word er niet warm van.
Een heel boekwerk aan tekst.
Krijg het gevoel dat het van alles wil zijn, maar uiteindelijk op geen stukken na is.
En wat er staat slaat als een lul op een drumstel.
Ain’t that the truth.
Hier iemand?