Vier procent, da’s een handjevol stemmen. Foto
finish straks?
Let’s go!
Ook gestemd… inderdaad lekker spannend.
Oh ja, dank voor die ene stem op mijn kunstwerk.
![]()
Heb dit topic de afgelopen twee dagen gemist. OP de valreep! Mooie foto’s inderdaad! Leuk thema!

![]()
![]()
![]()
Kan ik nog wat ongefilterde zwevers omkopen? Om te chanteren heb ik alleen gefilterd fotomateriaal van de TS…
Dit is veels te spannend, of niet @LVA? ![]()
Misschien dat we @Blufkakel om 20.01 uur een staande ovatie kunnen geven.
Twee procent van 200 stemmen. 4 klikjes verschil
abnormaal.
Ik zou 1 doen maar omdat ik ‘t zo degoutant vind is het 18 geworden.
Een woord— wat je niet zo vaak hoort.
In Vlaanderen is het vrij courant. Één van de betere importwoorden uit het Frans.
Het beste woord blijft evenwel dégueulasse. Dat kan je onmogelijk vertalen met de originele nasmaak.
Ik ben bang dat iedereen ervandoor is gegaan met mijn steekpenningen, het helpt geen zier. ![]()
Ongelooflijk dat men zo’n random koffiekiekje met een of ander oud Russisch troephorloge verkiest boven een zorgvuldig met oog voor kleur, compositie en licht geboetseerde prachtplaat van een vintage Olma.
Maar goed wie ben ik. Ik heb totaal geen verstand van fotografie. Ik kan alleen een poll maken. ![]()
Da’s lief, dus dat dreigen helpt. Goed om te weten!
Ben allang blij dat die asbak niet bovenaan staat
Die met die filter is de beste foto!
Nog 10 minuten om hier te stemmen ![]()
Voor deze (overigens zeer geslaagde) foto zou ik toch ook een van mijn waterdichte Amphibia’s van 90 euro verkiezen boven een van mijn vintage Omega’s.
Een net gerestaureerd vanwege water schade door motorritten. ![]()
Mag dat zomaar? Ooit Vlamingen meegemaakt wiens kinderen geen enkel Frans woord mochten gebruiken. Zo heb ik destijds geleerd dat de Vlamingen een “droogzwierder” in huis hadden. Ofwel een centrifuge
De kinderen mochten niet eens papa en mama zeggen! Te Frans… Focke en Moeke werd het dan, of zoiets.



