SWOLE O'Clock Nicholson

We gaan er eens even lekker voor zitten…:joy:

1 like

Waarom? Hij zegt toch `voor mij’? Lijkt me weinig controversiëls aan.

2 likes

Mooi dat je iets hebt gevonden wat bij je past :+1:

Je hebt gelijk, ik las niet goed👍

1 like

Ik moest meteen aan Ben Swolo denken

1 like

Dankuwel , ik ben altijd al gecharmeerd geweest van een jubilee band op een horloge . Het is mijn eerste automatic horloge en toen ik deze zag was ik verkocht . Onderstaand een hele mooie review van iemand met meer verstand van zaken dan mij : https://youtu.be/QL303jnletg

En alleen de “originele” adviesprijs is daar hoog :joy:
Daar koop je een klatser met adviesprijs €1250,- voor €149,- :+1:

staat Swiss movt (=movement) Swiss made staat er echt niet op.

Top, man! Goed dat je een keuze hebt kunnen maken :+1:

thumbup

2 likes

Mission accomplished. Weer iemand aan de Steinhart. Goed gedaan Zulu Regular!

4 likes

:+1:
Van harte! Leuk dat je wat moois gevonden hebt. En zeker een goede keuze, je zult in de kwaliteit en service niet teleurgesteld zijn. Je doet er echt beter aan dan met je swole o cock rond te swaffelen. Prima actie dus :wink:

4 likes

De link in de OP leidt hier naar toe:

Staat toch echt “SWISS” :wink:

Netjes! Ben benieuwd naar je foto.

Op zn best een Swiss movement denk ik…:grin: Swole zelf zit in Mumbai volgens mij …

Ik heb hem vandaag binnen gekregen. Echt super netjes ingepakt en garantie bewijs al ingevuld.
Van de week even de band in laten korten . Ik werd wel even stil van de kwaliteit van dit horloge.
Als je ziet hoe mooi de secondenwijzer sleept ipv tikt heb ik al een smile op mijn gezicht. Mijn vrouw
en dochter snappen hier natuurlijk weer niets van…………Ik zal eerst uit puzzelen hoe ik een foto moet plaatsen. Omdat ik de tip van dit fijne forum heb gekregen zal ik op korte termijn een foto plaatsen van
een uniek horloge waar er maar 1 van gemaakt is. Het is een gouden horloge ( band + klok) dat mijn vader 50 jaar gedragen heeft ( overleden in 2008) . Het is extreem veel karaats goud en de band is op een speciale manier met 2 lijnen ingeslepen. Mijn vader zijn opa was horlogemaker en volgens mijn vader is van dit horloge maar 1 exemplaar. Het horloge was in die tijd al heel duur …. De herrinnering aan mijn vader is meer waard dan geld en zal het horloge dan ook nooit en te nimmer verkopen.Mijn vader was ook ondernemer en hechte ook nooit aan geld of spullen maar zijn horloge verkocht ie NOOIT. Iedereen bedankt voor de informatie

6 likes

Uit puzzelen niet nodig:

En gefeliciteerd. Veel plezier!

3 likes

Thanks

Lekker snel binnen:+1:
Van harte en draag hem in gezondheid.

1 like

Gefeliciteerd met je aankoop! Ik blijf het knap vinden hoe snel sommige mensen kunnen beslissen, al is een steinhart best een veilige keuze.
Ook ben ik erg benieuwd naar het extreem gouden horloge!

1 like

Dankuwel.
Ik heb echt maanden naar een nieuw horloge lopen zoeken, soms dacht ik iets gevonden te hebben
maar als ik dan bedenkingen had zoals bij swole werden die alleen maar bevestigd.
Ik moet zeggen dat Steinhart echt heel duidelijk is over de specificaties en dit ook op de achterzijde
van het horloge vermeld… Omdat ik heel duidelijk een kwaliteits horloge zocht wilde ik toch niet te impulsief iets kopen. Met dit horloge had ik gelijk , YES dit is mijn droomhorloge. Ik zal in een nieuwe post een foto plaatsen van mijn nieuwe aanwinst.

1 like