Gevraagd, advies omtrent de waarde van mijn Tag Heuer Chronograph Link S.39 306 en een collectie van 60 Swatch horloges. Weet iemand bij wie ik een betrouwbare taxatie/waardebepaling kan laten uitvoeren, liefst in de omgeving van Den Haag? Bij voorbaat dank.
dit had je toch al een keer gevraagd?
2 likes
Dat klopt. Helaas is mijn vorige plaatsing weggehaald, omdat iemand meende dat mijn vraag teveel op een advertentie leek. Vandaar deze herhaling.
Wat wil je met die taxatie?
Ik ben leek op horlogegebied en wil er graag achterkomen wat het horloge (en de Swatches) ongeveer waard zijn voordat ik ze in de verkoop zet.
Het lijkt me een overbodige stap. De horloges zijn waard wat je er voor gaat krijgen. Voor de TH kun je met je zoekmachine een indicatie vinden, de Swatches zoals eerder gezegd ca. €20 stuk. Catawiki ?
Ik heb al flink gegoogled en zie heel uiteenlopende (vraag)prijzen bij schijnbaar de zelfde horloges. Wederom bedankt voor je feedback.