Tudor Only deel XIII

Ojee :wink:
Gefeliciteerd! Mooie aanwinst.

1 like

Nice,toch vond ik hem op de jubilee ook heel gaaf :blush:

zou gaaf zijn als ze voor hun 100jarig bestaan een nieuwe zouden uitbrengen

1 like

Misschien van het weekend weer even omzetten

1 like

Heb er twee liggen uit 1969 en de tijd geeft ze toch wel charme…
Al geef ik toe dat het af en toe door m’n hoofd gaat om er eentje weg te doen en als start te gebruiken voor een big block Monte carlo :face_with_peeking_eye:

Aan de andere kant heb ik ook nog een 7020 in m’n watchlist en kan ik ook best voor een kwartet jumbo’s gaan :blush: maatje bevalt echt super en design is natuurlijk iconisch

2 likes

Ik heb zojuist afscheid genomen van mijn (vijfde) ‘OG’ Pelagos. Ik was al een tijdje aan het kijken naar een Fortis Novonaut, die ik ‘tegenkwam’ in Düsseldorf. Kon het niet laten om vanmiddag de knoop door te hakken: Klik.

De BB Harrods is uiteraard wél gebleven, hoewel die nu wel even wat tijd gaat doorbrengen op de winder … :wink:

6 likes

Hele mooi Fortis .
Denk dat hij het uiteindelijk niet gaat winnen van je tudor😉

1 like

Niet van de Harrods! De Pelagos, tja die heb ik al 4x eerder gehad dus daar heb ik een beetje een haat-liefdeverhouding mee. Sluit zeker niet uit dat die er nog eens komt, maar voor nu dus even iets totaal anders.

Ik heb geen ervaring met Fortis, dus ik ga het allemaal meemaken. :sunglasses:

2 likes

Fortis is cool!
Ooit deze nieuw gekocht in 2004(?)

3 likes

Gaaf! Gefeliciteerd met je mooie NA!

1 like

Goedemorgen Tudioten……

29 likes

Heel tof, gefeliciteerd :ok_hand:t2:

1 like

21 likes

28 likes

Hoe spreek je ons nu weer aan Louis :man_shrugging:t3:

Heerlijk op mijn terrasje :sunny::sunny:

20 likes

:sunglasses::ok_hand:t2::100:

1 like

Hier ook de FXD vandaag :black_heart:

24 likes

Raf straps zijn dus een oplossing voor het titanium-head-stainless-hardwaredilemma dat gewone nato’s hebben met de fxd. Of wat ik persoonlijk voor issue heb met de fxd.

11 likes

25 likes