Dat vind ik ook, echt mooie foto’s en toffe straps👊
Effe zoekfunctie: 1, 2, Strap?
Ondertussen al deze erbij geprobeerd:
De eerste heb ik 1x besteld, goede ervaring doch een medeforumlid had hier fratsen mee (is terug te vinden onder ervaring met (ver)kopers )
Geen idee, ik zie ook geen keurmerken op de lederen artikelen die ik in Nederland koop, dus ik let er eigenlijk ook niet op. Je kan het navragen.
Dat klopt maar in NL/de EU hebben we daar wetgeving voor.
//eu1.dh-cdn.netw//eu1.dh-cdn.neta//eu1.dh-cdn.nett//eu1.dh-cdn.netc//eu1.dh-cdn.neth//eu1.dh-cdn.netb//eu1.dh-cdn.neta//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.netd//eu1.dh-cdn.netc//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.nett//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.net.//eu1.dh-cdn.netc//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netm//eu1.dh-cdn.net
//eu1.dh-cdn.netE//eu1.dh-cdn.netn//eu1.dh-cdn.neto//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netm//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.netk//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netu//eu1.dh-cdn.netz//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.net,//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.netp//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netf//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netc//eu1.dh-cdn.nett//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.net //eu1.dh-cdn.nets//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.netr//eu1.dh-cdn.netv//eu1.dh-cdn.neti//eu1.dh-cdn.netc//eu1.dh-cdn.nete//eu1.dh-cdn.net.//eu1.dh-cdn.net
Supertip dit! Heb gisteren een mooi slangenbandje besteld (helaas geen tweede gratis maar dat lees ik nu pas…) en gelijk een paar geitenleren handschoenen erbij voor $55!
Fijn om te horen! Heb je een foto van jouw bestelling? Hij laat het (vaak) ook vantevoren zien of iig het leer.
Waar koop je tegenwoordig nog degelijke nato bandjes? Ik ben die dingen van 15-30 euro redelijk beu die na 2 weekjes dragen all rafelen en eigenlijk rijp zijn voor de prullenmand.
Even niet bij de hand, ik probeer 'm vanavond op te graven op facebook
Hij maakt de beste custom bandjes van het forum.
Niet supergoedkoop maar wel vakwerk en kwaliteit waar je je leven mee doet.
Heb er al een stuk of 4
Heb jij jouw bandjes al binnen? Ben benieuwd naar je ervaringen. Zijn bandjes en portemonnees zien er erg goed uit!
Ik koop bandjes bij de horlogebandjesspecialist in Utrecht. Gewoon een winkel (je weet wel toen Internet nog niet bestond) en maak keuze uit honderden bandjes in verschillende soorten, kleuren en prijsklassen. Goed advies, aardige mensen en geen haast of opdringen. Wellicht duurder dan online bestellen - wel leuker en nooit spijt van een keuze.
Blijkbaar ook uit dezelfde fabriek als Alphashark (wist ik niet)
Duitse Amazon
Miros time
Ja heel blij mee, kwam na twee weken binnen (gekozen voor goedkope 5 dollar verzending, had geen haast). Goed gemaakt, strakke afwerking en ook daadwerkelijk wat je vraagt. Lengte en breedte dus exact. Zit goed strak tussen de lugs. Wel iets dikker dan je gewend bent van bijvoorbeeld de leveranciers van Omega, maar dat zal de duurzaamheid ook ten goede komen.
De grijze croco zit op horloge van mijn vrouw, die is echt prachtig. Zwarte croco had iets matter gemogen maar zal ook wel zo slijten. Nog geen horloge voor gevonden
De oranjebruine croco had ik al op mijn Ultraman gezet. Werkt perfect voor mij.
Foto’s graag!
Hier ga ik volgende week heen voor m’n vintage omega chrono. Bevalt goed ja?
Andere mensen nog ervaring met deze zaak?