That’s the spirit
Mijn “kind” van 24 heeft de horlogetic van pa overgenomen.
Op het moment heeft hij er 5. Dat zal ook voorlopig wel zo blijven want ja, als je de deur uit wilt zul je moeten sparen tegenwoordig.
Zijn eerste horloge op zijn 17e, van het geld wat zijn oma/mijn moeder aan hem heeft achtergelaten na haar overlijden
Zijn 2e en 3e van zijn zuur verdiende geld
Een “tussendoortje”
En de Tissot die hij van zijn opa (de vader van mijn vrouw) geërfd heeft
2 horloges met een emotionele waarde die waarschijnljnk nooit meer weg gaan
Hij is nu 11 en heeft deze week zijn laatste week op de middelbare school. Morgen speelt hij in zijn musical. Perfect moment voor een stoer waterdicht robuust horloge, die loopt op zonne-energie en ook nog eens anti-magnetisch is.
Helemaal middelbare school periode proof.
Feliciteer je zoon met zijn stoere NA en wens hem succes
morgen
Thx! Zal ik doen ![]()
Mijn vrouw paste de Promaster 36,5mm van mijn zoontje en werd super enthousiast. “Hebben ze deze ook in andere kleuren?”; vroeg ze met glunderende ogen. Ik ging ijverig op zoek en niet veel later had ik de lichtblauwe voor haar besteld en de 46mm uber tool voor mezelf.
Hier is Club Promaster Eco-Drive
Je kind draagt 2 Cartiers? Bijzonder.
Volwassen kind inmiddels ![]()
Het virus lijkt overgenomen.
Jij ook!
Welkom bij club “Triple NA” ![]()
Cheers
#TripleNA


















