Zenith only (Deel 5)

Nou ja, het hangt er vanaf volgens mij is dit het dames model 27mm, als je er een bestemming voor hebt zou ik het laten servicen. Ik heb de grotere versie in quartz: 01.0010.490/495.
Er zou een caliber 48.5 in moeten zitten wat dan stiekum een ETA 2671 is.
image
PS bron/foto via het internet, maar zelfde model, op leren band trouwens.

5 likes

20 likes

21 likes

Ik zoek ook al een tijdje naar een mooie camouflagestrap.

3 likes


25 likes

Ik doe met je mee.

21 likes

@Bauhaus voor 4 op een rij?

20 likes

@Bauhaus is nog de 2FA handleiding aan het lezen dus kan nog eventjes duren, dan post ik maar mijn EP op staal :stuck_out_tongue_winking_eye::

15 likes

Ben wat traag van begrip. Maar nog altijd blij met deze, volledig geborstelde, ZEP.

Archieffoto:

17 likes

In afwachting tot mijn Sanders bandje.

17 likes

17 likes

Op basis van het boek van Rössler en zoals Marbleu ook al zei, lijkt het mij een Port Royal III te zijn, dus gemaakt tussen 1979 en 1983. Hij geeft wel geen details over het binnenwerk, vrees ik.

2 likes

Weer weer voor leer :partying_face:

18 likes

De dial komt op staal wel mooi naar voren!

Dat heb ik nou minder, iets te monochrome door de stalen band en is meer een moetje met warm weer. Als ik in Engeland woonachtig was had ik 'm het hele jaar door op de andere band gedragen. :see_no_evil:

1 like

Dan was die altijd nat geweest van de regen :joy:

1 like

20 likes

Elprimeroday!

17 likes

#elprimeroday

14 likes

:wink::grin:

Geintje. Ook eentje met tikgetal 36000

14 likes