2x onverwacht NA

Afgelopen week op 1 dag 2 horloges in ontvangst mogen nemen.
Onverwacht nr1 .Ik wist dat die kwam dus in zoverre niet onverwacht.Het is een swisseagel abbys .ik had deze geruild binnen forum ik dacht zie het wel had er eigenlijk weinig mee op.oranje en groot had ik gezien.
De bezorger kwam hem inderdaad met steekwagen binnen brengen .54 bij 13 dus een joekel van een horloge en dat oranje was zeker niet storend.Hij draagt echt heerlijk en niet van mijn pols te krijgen letterlijk en figuurlijk.heerlijk horloge.onverwacht.
Deel 2 .Er zat een kaart in de bus dat er een pakketje klaar lag op het afhaalpunt,Ik heb familie in buitenland wonen dus dacht zal wel iets van hun zijn.Ik moest een paar 10tjes aftikken en pakje kwam uit Hong Kong.
Ik schijn dus vorig jaar via Kickstarter een horloge gebackt te hebben😅.
Mok&Company heet het en ik ben 1 van de 268 gelukkige in de wereld😂.
Nu het horloge , een b-uhr vlieger echt mooi horloge alleen kon er nx mee nu blijkt het een hybride horloge te zijn.Na beetje pielen is mij gelukt alles is geconnect.dus ook erg onverwacht op een andere manier .


Gr René

18 likes

Gaaf die oranje

:joy: :joy: :joy:

Mooi man :+1:

Gefeliciteerd !
Die oranje is zeker apart!

Die Swiss eagle is zeker mooi!

Een dubbele NA is altijd :partying_face: Geniet er van!