EPSA Compressor 645 - alledrie uit de koker van Glycine (vergelijk Boon in Glycine uitvoering op eBay). 34 mm en momenteel favoriet.
De crosshatched kronen zijn al sexy, maar de doorboorde lugs aan één zijde (uit het zicht bij links dragen) en het ‘stepped’ design van de nodate versie (ik moet nog onderzoeken in hoeverre dit correct is afhankelijk van productiedatum kast) maken dat ik enthousiast ben.
Tel daarbij voor de Glycines de crosshair dials, zwartgetipte wijzers (precies de juiste lengte), de ingeslepen indexen en de secondewijzer zonder ‘kontje’ bij op en je zult begrijpen dat ik ze buitengewoon vind.
De Boon (dank Jelle) is door de dikkere indexen en twotone effect door schuurrichting wijzerplaat wat opvallender en draagt wat groter, maar wijzers zijn wat willekeuriger en crosshair ontbreekt.