Aanschaf eerste goede horloge

Beste allen,

Ik ben altijd al een fan geweest van horloges maar wil nu mijn eerste echt goede horloge gaan kopen.
Mijn vorige horloge was een horloge van MVMT

. Deze heb ik 1,5 jaar met plezier elke dag gedragen maar hij heeft het helaas begeven.

Nu ben ik op zoek naar iets vergelijkbaars. Het liefst met de volgende specificaties

  • Een wat minimalistischer/modern horloge, beetje richting de bauhaus stijl.
  • Maximaal 42mm (heb redelijk smalle polsen)
  • Het liefst een automaat, maar mag ook quartz zijn.
  • Lederen band
  • Goede kwaliteit uurwerk (wil niet over een jaar weer een nieuwe moeten aanschaffen omdat deze stuk is)

Mijn budget ligt ongeveer rond de 250-300 euro.

Ik hoor graag jullie ideeën.

1 like

10 likes

image

9 likes

Prachtig horloge maar als je deze voor minder dan 300 weet te bemachtigen, laat het even weten :wink:.

2 likes

Mooi horloge, heb ik zeker opgeslagen en ga ik overwegen!

Dit is precies wat ik zoek!
Jammer dat ik deze niet voor mijn budget ga vinden ben ik bang.
Is er van deze versie ook eentje met een quartz uurwerk, die misschien wat goedkoper is?

Seiko srpb43j1, net verkockt in het blauwe gedeeltje voor een mooie prijs, zie ik.

1 like

Te vinden onder de 200 euro, deze pareltjes van Citizen. <42mm en een Citizen/Miyota uurwerk.

IMG_1589

1 like

http://mobile–shop2.tisellkr.cafe24.com/web/product/big/201606/34_shop1_246745.jpg

Oeh, deze zijn ook allemaal erg netjes!

Hardstikke bedankt voor alle reacties allen!

Krijg erg mooie horloges te zien!

Goed binnen budget: Orient Bambino

6 likes

Helaas. Inderdaad wel iets boven budget maar hey, deze hobby kost nou eenmaal wat geld… Denk dat je er rond de 100,- bij moet doen om deze te krijgen. Maar dan heb je ook echt wat.

Als je om de 10 dagen een horloge weg doet, dan wel ja Rollieboy

Ik ben het wel helemaal met Jeroen eens, iets langer sparen en je hebt heel wat meer horloge dan voorheen.

3 likes

:sunglasses::sunglasses::joy:

3 likes

Heb hem gevonden voor $525. Daarbij krijg je als nieuwe klant op de site 20$ korting. Komt uit op ongeveer 450euro. Dat is denk ik een bedrag die ik bereid ben er aan uit te geven als ik echt het gevoel is dat dit mijn ‘perfecte’ horloge is. Zeker als ik er vanuit ga dat ik er een heel stuk langer mee ga doen dan 1,5 jaar.

2 likes

We hebben nog een flipperprins op het forum. @anon50762135EV, help eens. Is dit een prima prijsje?

Als je hem laat servicen om de 4-5 jaar, kun je er ook wel 30 jaar mee doen :sunglasses: Een goed horloge is geen wegwerpproduct zoals zo’n MVTMFMF.

Die Intramatic (laat je niet foppen door BTW en invoerrechten bij buitenlandse websites) kun je voor €450 a €500 tweedehands in nette staat vinden en voor rond de €650 a €675 nieuw (op leer althans, op staal is hij duurder), tenminste als je wat korting bedingt bij de juwelier of hem bij een grijze handelaar koopt.

Ik vermoed dat je hier nog shipping en 25% invoerrechten en BTW moet optellen. Waar heb je hem gezien?

https://www.jomashop.com/hamilton-intra-matic-men-watch-h38455751.html

Geloof wel alleen gratis verzenden binnen Amerika

Hierbij zit nog niet de fooi voor de jongens bij de douane plus de naaierige wisselkoers die je krijgt. Je bent nog iets duurder uit uiteindelijk.