Dit is precies wat ik zoek!
Jammer dat ik deze niet voor mijn budget ga vinden ben ik bang.
Is er van deze versie ook eentje met een quartz uurwerk, die misschien wat goedkoper is?
Helaas. Inderdaad wel iets boven budget maar hey, deze hobby kost nou eenmaal wat geld… Denk dat je er rond de 100,- bij moet doen om deze te krijgen. Maar dan heb je ook echt wat.
Heb hem gevonden voor $525. Daarbij krijg je als nieuwe klant op de site 20$ korting. Komt uit op ongeveer 450euro. Dat is denk ik een bedrag die ik bereid ben er aan uit te geven als ik echt het gevoel is dat dit mijn ‘perfecte’ horloge is. Zeker als ik er vanuit ga dat ik er een heel stuk langer mee ga doen dan 1,5 jaar.
Die Intramatic (laat je niet foppen door BTW en invoerrechten bij buitenlandse websites) kun je voor €450 a €500 tweedehands in nette staat vinden en voor rond de €650 a €675 nieuw (op leer althans, op staal is hij duurder), tenminste als je wat korting bedingt bij de juwelier of hem bij een grijze handelaar koopt.
Ik vermoed dat je hier nog shipping en 25% invoerrechten en BTW moet optellen. Waar heb je hem gezien?