Adressen?

Weet iemand hier goede en betrouwbare adressen voor mooie originele Omega’s?

Mag in NL, maar ook het buitenland is geen probleem. Ik ben namelijk op zoek naar een vintage Omega, en kopen op de bay of Marktplaats vind ik toch iets te twijfelachtig. Dus liever bij een gerenommeerde vintage dealer en iets meer betalen dan een kat in de zak kopen.

Als je zelf iets in de aanbieding hebt mag je me dat ook laten weten. :slight_smile:

Ik zie graag de adressen tegemoet.

Mijn beste,

Ferrie Schweitzer te Heerlen:
http://www.vintagehorloges.nl/

Er zullen er ongetwijfeld meer zijn, maar deze heeft zijn sporen ruimschoots verdiend.

Orologio Signaturis Temporis.:wink:

Hoi Coenraad,

bedankt voor de link. Deze kende ik inderdaad al, maar heeft momenteel helaas niets van mijn gading. :wink:

Bedankt voor het meedenken in elk geval.

Hallo Jaap-Wim,

wat zoek je?

groet, Justin

Stuur Alistair Gibbons in de UK eens een mailtje (hij is nu op vakantie, maar is over anderhalve week weer terug) Je kunt hem vinden op http://www.atgvintagewatches.com/

Menno

en deze dan??

Deze komen op het forum ook wel eens langs:

http://www.amsterdamvintagewatches.com/

http://www.awco.nl/

Hoe kan ik 'm vergeten: http://www.horlogeplatform.nl/ in Den Haag. Naast 'm zit http://www.manbodhwatches.com/ . Maar daar ben ik wel eens na een bezoek ontevreden de winkel uitgegaan (zonder 'm af te willen kraken - iedereen zal wel eens een slechte dag hebben!)

En ik neem aan dat je hier ook wel eens gekeken hebt: http://www.speedmaster.nl/ Trouwens, je kent de werken van de vorig jaar overleden Chuck Maddox? http://www.chronomaddox.com/ onmisbaar voor iedere Speedmaster-eigenaar.

Menno

http://www.omega-fanatic.com/pages/vintage-omegas-for-sale.php

Deze verkoper heeft in het verleden regelmatig op de Rikketik gestaan.

Bedankt allemaal,

ik heb via enkele links toch wel hele leuke dingen zien staan. Even een klein (maar belangrijk) punt en dat is budget; ik zoek iets van max. 500 euro, mits het heel bijzonder/compleet/mooi is kan het eventueel iets opgerekt worden.

Een ander punt waar ik nog over zit te twijfelen is of ik voor dat budget niet beter iets nieuws (maar dus geen Omega) kan kopen, bijvoorbeeld de Junghans Max Bill (net geen 500 euro), een NOMOS Tangente zie ik al staan voor zo’n 750 euro, om maar wat voorbeelden te noemen.

Maar die hebben weer niet het magische wat een (vintage) Omega wel heeft.

Een ander belangrijk detail is dat het een aankoop wordt voor langere tijd aangezien ik na deze aanwinst wat rustiger aan wil gaan doen. Het moet dus een goede keuze worden.

Graag advies.

Ojah, momenteel heb ik een Seiko Skx 023, Seiko SCVS 003 en de Tissot LeLocle. Wat zou hiernaast dus nog mooi staan?

Je zou ook een Omega Reduced kunnen overwegen. Kleiner dan een Speedy en met een automaat. Maar toch een mooi horloge (kan ik uit ervaring zeggen). Met een beetje geluk kun je die toch wel scoren voor een bedrag tussen de 750 en 1000 euro.

Menno

Ik zou niet voor een vintage Omega gaan, behalve als de prijs er ook naar is.

Vroeger was Omega niet zo’n High-End merk als nu.
Iedereen (toch in België) die een iets beter horloge wou, kocht een Omega.

Omdat het merk nu wel High-End is schieten de prijzen omhoog.

Dit is niet omdat het product zoveel waard is, maar omdat de vraag zou groot is.

(Wanneer mensen dit beseffen gaan ze massaal verkopen en valt de prijs … )
Of is dat enkel bij de beurs :stuck_out_tongue:

Conclusie: Vintage Omega is Overrated.

Ik tracht niet offensief te zijn ten opzichte van Omega verzamelaars. Dit is gewoon mijn mening.

Voorbeeld: De Omega Dynamic.

Familie van mijn heeft er ook zo één, die hij nog niet wegdoet :slight_smile: .

Hij kocht hem destijds nieuw voor +/-10 000 BEF , dat zou €250 zijn (gewoon omgezet).

Hij ziet er als nieuw uit, zondags horloge. Niets aan en loopt super.

Is hij er dan nu 700 waard?

Mijn mening:

Kijk op chrono24 eens voor een Nomos.

Die zijn tweedehands tegen jou prijs te vinden. (Zelfs op de Rikketik)
Gewoon even doorgaan met sparen voor een Tangomat :slight_smile: Erg mooi werk!

Hoi Thieuster en Mathias,

de Speedmaster Reduced zou ook een optie kunnen zijn, maar ben heel eerlijk gezegd geen Speedmaster fan. Zou hem denk ik dus ook niet heel veel dragen.

Mathias; wat zou jij dan ongeveer voor een vintage Omega uitgeven? 300 max. als ik je goed begrijp? Nadeel is dat ze voor zulke bedragen volgens mij heel weinig voorbijkomen.

Ik zag op 1 van de links een ChronoStop voor 650,- zou dat een redelijk bedrag zijn tov de vroegere nieuwprijs?

Sparen voor een NOMOS is ook een idee, heb al een Orion gezien voor 475- 2ehands.

Iemand die nog iets kan/wil/durft te zeggen over bijv. de Junghans Max Bill?

Mensen, sinds vandaag heb ik er een prachtige vintage Omega bij!

Foto’s en meer tekst en uitleg volgt hopelijk na het weekend. Ik ben in elk geval hartstikke blij. (tu)

Ja hoor, bouw de spanning maar lekker op:D

Laat me raden… De Ploprof?