Wederom een advies gevraagd topic, ik kom er zelf namelijk niet uit
Financieel gezien kan ik het op kort termijn permitteren weer wat leuks te kopen. De horloges waar ik iedere keer weer op uit kom, zitten in een prijsklasse die voor mij alleen te betalen zijn als ik mijn huidige verkoop.
Ik draag hem echter met nog net zoveel plezier als ik toen ik hem net had, in alle opzichten. Met andere woorden ik wil hem eigenlijk niet verkopen.
Bezit momenteel de tudor black bay blue.
De horloges waar ik telkens op uitkom;
Rolex Sub no date
Panerai titanium (176)
Zie ik horloges over het hoofd als 2e klok?
Denk aan een budget van ± 2k waarbij nieuw en 2e hands beide prima is.
Anderzijds hoor ik ook graag als jullie voor 1 horloge uit het hogere segment zouden gaan welke dat zou zijn. Aanvullingen ook welkom.
Begrijp het misschien niet helemaal goed.
Maar begrijp dat je de Tudor wilt verkopen en dan 2k wilt bijbetalen.
Geef mij maar de Panerai, is ook een mooi horloge om oneindig met banden te varieren.
Een Panerai saai?? Je kan eindeloos variëren met banden, want het is een horloge waarop bijna elke kleur horlogeband past… Zou een Panerai dus beslist niet saai willen noemen. Mijn keuze zou dus een Panerai zijn (elk willekeurig model). Maar ja, ben een beetje bevooroordeeld, want heb al lange tijd een Panerai 111
N luminor erbij zou erg leuk zijn om te variëren. T mag dan wel ook n duiker zijn, doch vind ik t wel n hele andere stijl hebben. En zoals gezegd, n heerlijke bandenswappper.
Misschien dat de Chameleonmaster iets kan zijn als 2e horloge? Vind ik ook n geweldige bandenswappper v n gerenommeerd merk voor n nette prijs.