Advies gezocht: Hamilton Aqua-Date

Waarde vintage liefhebbers,

Ik vind die super compressors uit de jaren 1960s toch bijzonder interessant en kwam deze tegen en ben erg benieuwd wat jullie daarvan vinden.

Het lijkt mij dat zij van nieuwe lume is voorzien, de kastdeksel lijkt gepolijst of versleten door gebruik van NATO-active straps wellicht.

Wat vinden jullie?

Kleine foto’s…

daar is moeilijk(er) op te oordelen.
Volgens mij lijkt dit mij een 36mm model ipv het 42mm model, maar ik kan er ook langs zitten.

Wel mooi (indien de prijs ok is en het 42mm is)

Eens - betreft 36mm model.

Mag ik je vragen wat de prijs daar van is?
Heb je al eens een 36mm compressor om de pols gehad?

Is klein hoor, de prijzen van de 42mm modellen gaan stevig de hoogte in, maar de 36’s blijven relatief laag…

Schat de vraagprijs op €500-€600, nog niet concreet. Heb zelf andere 36mm en dat past, maar voor duiker is het aan de kleine kant. Hoe schat je de lume in/ authenticiteit?

Op deze kleien foto’s erg moeilijk te beoordelen.

Lijkt in orde, maar ben niet helemaal zeker

Thanks! Je vroeg zo specifiek naar de prijs, is dit fair? Ik weet dat de 42mm flink zijn gestegen lately, maar nog geen gevoel wat marktconform zou zijn voor 36mm, zonder stalen band.

voor €500/600 zijn ze regelmatig beschikbaar via ebay en dergelijke.
Marktconforme prijs lijkt me ook!