Zou iemand mij een richtprijs kunnen geven van een Omega yachting? Het refnr. is volgens mij 176.007. Het horloge loopt goed en heeft geen defecten. Op chrono kom ik er niet uit omdat er enorme verschillen qua prijs bestaan.
Ter info nog een plaatje van internet ter indicatie (niet van het horloge zelf)
Op ebay wereldwijd kijken wat de verkochte horloges hebben opgebracht , zit een groot verschil tussen vraag prijs en wat ee daadwerkelijk voor betaald wordt
Op ebay wereldwijd kijken wat de verkochte
horloges hebben opgebracht , zit een groot
verschil tussen vraag prijs en wat ee
daadwerkelijk voor betaald wordt
Zoeken op ‘Completed listing’ onder het kopje ‘Show Only’ of ‘Verkochte aanbiedingen’ onder ‘Alleen weergeven’.
Vluchtig scrollen langs andere Seamasters met cal. 1040 geeft aan dat zo’n 600-900, zeg maar 750, wel eerlijk lijkt. Tenminste, voor 750 zou ik het doen als ik het geld had
Een mooi en goed exemplaar zal zeker niet voor 750 euro verkocht worden.
Op de vorige horlogebeurs in Düsseldorf lagen er 2 te koop voor 1200 euro per stuk.
P.s., dit model is trouwens geen Yachting
Hier die van mij:
Zoeken op ‘Completed listing’ onder het kopje
’Show Only’ of ‘Verkochte aanbiedingen’ onder
’Alleen weergeven’.
Vluchtig scrollen langs andere Seamasters met cal.
1040 geeft aan dat zo’n 600-900, zeg maar 750, wel
eerlijk lijkt. Tenminste, voor 750 zou ik het doen
als ik het geld had
Het klopt dat dit geen Yachting Seamaster is, maar dat maakt hem niet minder mooi. Ik heb de zilver/blauwe uitvoering al sinds een jaar of drie en ik ben er nog steeds weg van. De prijzen varieeren nogal, maar minder als 1100 euro zal niet lukken, tenzij het een verpest exemplaar betreft, of head-only.
Die van mij heb ik voor 950 euro gekocht, maar de wijzerplaat was niet mooi meer. Die heb ik laten vervangen. Wat ook belangrijk is, is de stalen band. Die zijn vaak afgedragen, en de originele endlinks die met de kast meelopen schijnen niet meer leverbaar te zijn.
In ieder geval, dit is de mijne:
Wat een toeval :~
Ik heb hem idd in me collectie zitten en gezien dit topic dacht ik…laat ik hem eens te koop zetten, misschien kan ik er iemand anders blij mee maken.
We zullen zien of die bij een andere liefhebber terecht komt…
Groet
Martin
Ps ik heb de topic starter van de week een pb gestuurd met wat algemene info over dit model…en hem deze ook aangeboden. En door hem het horloge aan te bieden had ik eigenlijk de eerste stap, van afstand nemen, genomen… Topic starter is overigens verder aan het oriënteren wat hij wil. Keurig contact met hem gehad.
WVE Schreef:
En laat er hier in het verkoopforum nou net eentje
te koop komen. :+