Wat vinden jullie van deze horloges en de bijbehorende historie? En hebben jullie nog mooie betaalbare alternatieven tussen de 2000 en 3000 Euro?
Voorwaarde is sportief-sjiek. Ik val dus voor de zijkanten van de Breguet en Perrelet. Het horloge is dan sportief met toch een nette uitstraling.
Heb ik gehad. Mooi ding. Beetje te glossy dial met aparte omstaande rand alleen.
Was overigens mijn beste Marktplaats ervaring ooit. Toen ik beetje aarzelde bij de aankoop stuurde hij meteen ‘kijk het maar even aan en als je niet zo mooi vind kun je hem gewoon weer terug sturen’. Zo gezegd, zo gedaan. Zeker voor Marktplaats vond ik dat echt bijzonder.
Deze prachtige Jaeger Lecoultre Compressor Navy Seals Alarm.
De centrale dial draait mee met het zetten van het alarm, waardoor het logo op een andere plaats (scheef) komt te staan. Echt TOP!!!
Spijtig genoeg valt ie niet binnen jouw budget en zeker NIET binnen het mijne!!!
Deze prachtige Jaeger Lecoultre Compressor Navy
Seals Alarm.
De centrale dial draait mee met het zetten van het
alarm, waardoor het logo op een andere plaats
(scheef) komt te staan. Echt TOP!!!
Die is ook gaaf maar erg prijzig voor een gebruikt exemplaar.
Die andere Breguet XX is inderdaad een chrono zonder alarm. Vind ik ook heel erg mooi en staat hoog op mijn droomlijstje alleen zou ik dan voor de XXI gaan i.v.m datum en mooier aansluitende band.
Dan is dit een iets minder prijzige optie en met alarm. De Jaeger-LeCoultre 190.8.97