Banden suggesties Speedmaster

Hoi!

Graag zou ik gebruik willen maken van jullie expertise. Ik ben namelijk zoekende naar toffe banden voor mijn Speedmaster.
Zelf heb ik me al suf zitten staren op bijv. Hirsch en Molequin. Alligator, suède en een vintage look vind ik wel tof. Maar ik sta open voor ideeën en uiteraard adressen waar jullie goede ervaringen mee hebben. :slightly_smiling_face:

2 likes

Heb een mooi bandje voor je in de aanbieding zie advertentie :grinning:

Kijk eens bij Bulang and Sons mooie banden en strapguide voor ideen zie link

1 like

Molequin bevalt mij uitstekend! Fantastische kwaliteit en tapert mooi naar 16mm. Nu alleen nog een 16mm omega buckle…

2 likes

https://www.flickr.com/photos/124068590@N04/sets/

1 like

Geckota destressed. Veel waar voor je geld

2 likes

Genoeg voorbeelden om uit te kiezen;

https://instagram.com/combat_straps?utm_medium=copy_link

1 like

2 likes

image

Gekocht via Etsy bij HoangDidDat.

2 likes

Vietnam toch? Die maakt best mooie banden en custom-made als je erom vraagt

Klopt, je kunt precies je voorkeuren aangeven (handig omdat ik dunne polsen heb). Hij heeft heel veel, ook exotisch. Verkoopt ook via Facebook. De krokodillenbanden laat ik links liggen omdat daar geen enkel keurmerk bij zit en ze in dat land daar onaangenaam mee om schijnen te springen. Maar hij heeft veel meer.
Duurt wel een paar weken voordat je ze hebt.

1 like

Voor een mooie en betaalbare band zu ik bij Bulang kijken. https://bulangandsons.com/collections/leather-straps Leer is lekker dik en sommige banden wordengenaakt bij JPM in Italië https://www.jeanpaulmenicucci.com/en/. Tenslotte, zet op deze banden een origineel OMEGA gespje, dat maakt het helemaal af.

Alternatief een NATO band en dan zou ik toch voor de originele OMEGA band gaan. Ik weet dat deze niet geodkoop is maar het is wel de beste die ik althans ken. https://nato.omegawatches.com/en

1 like

Haha de mijne kwam standaard op de bracelet (die overigens tof is), maar ben juist op zoek naar iets met kleur waar ik mee kan afwisselen als je begrijpt wat ik bedoel. :wink:

1 like

Oef, die is wel tof met die panda! Ik lees her en der veel lof over Molequin.
Mocht je een OEM buckle vinden van 16mm dan ben ik ook zeker geïnteresseerd.

Dank voor de tip!

Dank voor alle suggesties! Ben zeer tevreden met m’n aanschaf bij Molequin.

1 like

Band van Ko

1 like