Beste verhouding prijs / "merkbeleving"

Certina mag hier zeker niet ontbreken , zeer goede kwaliteit / prijs verhouding.

Casio

Ik vind mijn Zeno Airplane diver behoorlijk veel kwaliteit voor wat ik ervoor betaald heb.

En niet te vergeten het Mooren horloge, maar dat komt natuurlijk omdat
ik daar persoonlijk bij betrokken ben geweest.

Mooie collectie trouwens hoor… vooral die Sinn :wink:

Groeten,

Dimitri

Een voor jou zeker geen onbekende;), maar ik vind deze toch veel waar (kwaliteit en uitstraling) hebben voor zijn geld.

Check, die Rado ook inderdaad. Zeker 2ehands ;)!

Ik vind het wel interessant om te zien hoe verschillende forumleden antwoorden. Een Ball van +/-3.500$… Dat moet wel een ENORME partij merkbeleving zijn dan :smiley: Maar ook merken als Casio en Seagull. Het gevoel van prijs/kwaliteit heb ik daar wel bij (al voelden de exemplaren die ik had hoe dan ook nog steeds goedkoop), maar prijs/merkbeleving niet. Bij die merken heb ik niet het gevoel iets speciaals in handen te hebben.

Maar lees het niet als kritiek! Zoals ik al zei, het is een persoonlijk iets. Kwaliteit kan je misschien nog logisch beredeneren, beleving is gevoel.

Voor mij zijn t niet perse goedkope Zwitsers. Ze bieden inderdaad een Zwitsers uurwerk maar komen voor de rest uit Azie. Kan ook niet anders voor dat geld. Merken met een goede/prijs kwaliteit verhouding zijn merken met een echt eigen gezicht maar toch kwaliteit leveren voor een normaal bedrag in relatie tot het gebodene.

  • Nomos
  • Grand Seiko
  • Damasko
  • Ball
  • Oris (hoewel dat qua prijzen ook wel hard gaat)
  • Squale
  • Maar ook een merk zoals Zenith. Absoluut niet goedkoop maar de meeste manufactuur chrono’s zijn duurder.

Ik heb in november 2001 een nieuwe Zenith El Primero gekocht. Adviesprijs toen Hfl 6700,–, ik betaalde Hfl 5500,-- Omgerekend € 2495,–

Veel geld, zeker, maar 2 maanden later kostte hetzelfde horloge (adviesprijs) € 4550,-- !!!

Voor mij heeft deze zenith een uistekende verhouding prijs / “merkbeleving”

Citizen Ecozilla

Vostok Komandirskie :~
Vostok Amphibian :}
Seiko 5 (tu)

edit: bij nader inzien eerder sprake van een betere prijs/kwaliteit maar de merkbeleving is er beslist niet minder door

Voor mij Dornblueth

en

Nomos

NicoB)-

Sander Schreef:

Ik heb in november 2001 een nieuwe Zenith El
Primero gekocht. Adviesprijs toen Hfl 6700,–, ik
betaalde Hfl 5500,-- Omgerekend € 2495,–

Veel geld, zeker, maar 2 maanden later kostte
hetzelfde horloge (adviesprijs) € 4550,-- !!!

Voor mij heeft deze zenith een uistekende
verhouding prijs / “merkbeleving”

Ik kende deze prijsverhoging van 10 jaar geleden. Dan nog blijft het in vergelijking met andere merken vaak een goedkoper merk

Christopher Ward malvern automatic mark 1, echt een super horloge, straalt echt klasse uit, is mooi afgewerkt met een prachtig uurwerk, en een doos met omdoos de je alleen verwacht bij horloges uit een hoog segment, zozo een doos die 10 keer mooier is dan de nieuwe doos van Breitling :slight_smile:

Van alle horloges die ik heb gehad, vind ik de iwc 3227 Ingenieur het beste.

Beter dan elke Rolex, Iwc, Omega etc.

+1 voor Rado

Maar ook Orient en Seiko blinken m.i. uit.

Goeie foto in (je) MG!!!

Ik geloof dat zowel Seagull als Ball goede waar voor hun geld bieden - je kunt een Ball van 3000 eu nu eenmaal niet vergelijken met een Seagull van 150 eu, maar dat neemt niet weg dat ze beide goede waar voor hun geld bieden.

Sterker nog; ik zou zeggen dat een Lange 1 of een Lange Datograph een jaar of vijf geleden ook een uitstekende deal was. Prijzen daarvan zijn ook omhoog geschoten, maar toen kon je voor onder de 20,000 usd nog een Lange 1 in witgoud kopen. Enorm veel geld, maar in mijn ogen is die prijs gerechtvaardigd.

Bij de meeste IWC’s heb ik nu ook het gevoel dat 't allemaal wel wat veel is. Wat je nu voor een Port handopwinder moet lappen… Leg die eens onder een loupe naast een Richard Lange; da’s een wereld van verschil in afwerking en daar gaan enorm veel uren in zitten.

groet
Mark

Dankje :wink:

Merken met een goede combinatie prijs en merkbeleving zijn volgens mij Hamilton en Tissot, “echte” merken en betaalbaar!

Volgens mij heb ik Oriënt hier nog niet gehoord, zeker mooie klokjes voor dat geld!:smiley:

Beste prijs/kwaliteit/uitstraling is voor mij toch de Seiko 6309 7040.
Lekkere stoere, degelijke vintage en voor een redelijke prijs te vinden.