Betaalbare automaat met power reserve indicator?

Nu ik steeds meer horloges zie kwam bij mij de vraag of er betaalbare automaten zijn met power reserve indicator?

Mochten jullie wat weten post er op los en een foto is altijd leuk.

Zelf ben ik deze tegen gekomen.

Mochten jullie wat weten.

Kijk eens bij Hamilton of Mido.

Deze vind ik super:

als deze niet betaalbaar is dan weet ik het niet meer(tu) en dan nog met power reserve indicator erop, loopt nog beter en zuiverder dan mijn dure zwitser;)
en dat voor een paar tientjes(tu):wink:


Kijk eens bij Orient, veel van hun automaten hebben een power reserve indicator voor een schappelijke prijs.

En wat te denken van deze? Weet niet precies de prijs meer, maar rond de € 250:)

als ie nog te koop is.:frowning:

Groet

Herman

dit vindt ik persoonlijk ook een mooie.
Maar ik ben in dit geval een beetje bevooroordeeld.

groetjes

Lenno

Hi hi.

Topicstarter vroeg om een BETAALbare automaat :smiley:

Krijg zo’n beetje het idee dat deze wat uit zijn koers ligt.
Wel een gaaf ding trouwens, vooral de plaat.

Groet,

Nico.

Ik heb zelf een seiko SRG001, maar wat versta je precies onder betaalbaar? Deze is € 425,- bij monsterwatches
http://monsterwatches.nl/index.php/diverse-tekoop/srg001

Tja, die Tissot is ook niet bepaald een hele goedkope. Betaalbaar… ok, voor de meesten van ons denk ik wel. Effe een poosje op water en brood, op de fiets naar werk, koudwater douchen, en dan lukt 't denk ik wel. :smiley:

Ik heb zelf deze in het wit met een bruine band

Ik vond het erg leuk en knap hoe ze een 6497 uurwerk hebben aangepast met GMT en gangreserve. Jammer dat ze zo slordig zijn met de wijzerplaat. Zo lijkt het een dual time (terwijl ze hun dual time weer GMT hebben genoemd… 8-)). En verder ook triest dat ze het uurwerk op een cheapy manier hebben versierd. Er zit een plaat op met cotes de perlage. Ik had dan liever gewoon een onversierd uurwerk gezien. Vond de complicaties al knap genoeg.

Zozo dat zijn er al meer dan ik zo 123 vond.

Maar dit wekt meer vragen. Zijn er ook duikers en fliegers met deze optie??

Van dit ‘merk’ ken ik deze


En hier een duikersLOOK met hetzelfde uurwerk als de laatste flieger. Erg mooi gedecoreerd met Cotes de Perlage en Colimacon Diamant voor dat geld.

Ik weet dat Ingersoll wel horloges heeft voor een betaalbare prijs. Ik weet alleen niet zo goed wat je van die kwaliteit kan verwachten.

Voorbeeld Ingersoll met Power Reserve aanduiding:
http://bensontrade.nl/horloges/ingersoll/ingersoll-in-6901-bk-stetson/

Of kijk bij Conrad naar een (made by) Seagull:

http://reviews.conrad.nl/7866-nl_nl/671669/reviews.htm

Thuis bezorgd voor EUR 80.

M.I. niet slechter dan een Ingersoll.

61 euro voor een Parnis-klassieker :
http://cgi.ebay.com.sg/43mm-Parnis-white-Power-Reserve-Chronometer-Watch-P048A-/220646640829?cmd=ViewItem&pt=Wristwatches&hash=item335f908cbd

Of wat dacht je van een Parnis Automaat Tourbillon met Power Rerserve indicator voor 68 euro :
http://cgi.ebay.com.sg/NEW-Parnis-Automatic-Power-Reserve-Toubillon-White-Dial-/320570870428?cmd=ViewItem&pt=Wristwatches&hash=item4aa3834a9c

BATMAN Schreef:

Of wat dacht je van een Parnis Automaat Tourbillon
met Power Rerserve indicator voor 68 euro :
http://cgi.ebay.com.sg/NEW-Parnis-Automatic-Power-
Reserve-Toubillon-White-Dial-/320570870428?cmd=Vie
wItem&pt=Wristwatches&hash=item4aa3834a9c

Een tourbillon voor 68 EUR, dat moet de aanbieding van de eeuw zijn! :slight_smile:

Dat is idd een open-heart, geen tourby.

Ik vind persoonlijk een gangreserveaanduiding bij een automaat die ook een secondewijzer heeft totaal nutteloos. Hij loopt of hij loopt niet als je 'm oppakt en als je 'm dan gaat dragen zal de opwinding in een paar uur op maximaal staan, waar deze blijft, tot de volgende ochtend als je 'm weer pakt en een stukje zal zijn gezakt. Bij een handopwinder is het wel nuttig, dan weet je wanneer je 'm moet opwinden als hij niet stil staat.

En hij is er ook nog als verschillende merken.

Mijn ervaring is echter dat de kwaliteit te wensen overlaat

In grote lijnen heb je gelijk.

Een kleine maar… wanneer de veer erg ontspannen is heeft die veelal invloed op de nauwkeurigheid van 't klokkie. En met meer complicaties die direct energie vergen van de veer (eeuwige kalenders, dagschijven, datumschijven, GMT wijzers, etc. oh ja, de gangreserve zelf overigens ook :D) hoe meer een ‘lege tank’ invloed zal hebben.
Maar in dagelijsk gebruik zal je er niet je hoofd over breken. Op die eeuwige kalenders na, welke niet snel versteld kunnen worden. Dan baal je als je em een paar weken bent vergeten…

Overigens bij handopwinders zal het nut ook wel mee vallen. De meese handwind-dragens, winden em toch dagelijks op een vast moment van de dag op. Meestal 's ochtens net uit bed of 's avonds net voor bed.