Boek over Rolex

Ik zag gisteren een nieuw (voor mij dan toch) boek over Rolex in de Standaard Uitgeverij.

Relatief lage prijs 25€, maar niet echt een naslagwerk, eerder knappe foto’s met enkele weetjes.

De garantie dat je na het lezen van het boek een echte van een fake kan onderscheiden lijkt met zeer overdreven.

1 like

Ligt al sinds afgelopen december in de kast.
Eerst de andere uitlezen :wink:


1 like

Welk boek is nu echt een aanrader om te lezen? (Liefst in Nederlands)

Eerste foto:
Het groene boek is het meest compleet (is overigens drietalig: Engels / Duits / Frans). Heb het vluchtig doorgebladerd, moet er eens rustig voor gaan zitten :wink:.
De andere twee zijn in het Engels geschreven, maar bevatten meer foto’s dan tekst. Beide geheel gelezen.

Tweede foto: ook vluchtig doorgebladerd, lijkt me ook vrij compleet. Dit boek is in het Nederlands geschreven.

Kortom: alle vier leuk om te hebben :+1:

1 like

Dank je voor de tip. Ik heb hem besteld.

Dat groene boek heb ik ook en de foto’s zijn geweldig! En de kaft is leuk gedaan!

Maar welk boek is aan te bevelen als je meer kennis wil opdoen over referentienummers, open sixes (welke wel/niet), laser etched crowns (vanaf wanneer), etc? Wat dat betreft is The Watch Book namelijk heel beperkt.

Alvast bedankt!

Mondani…antwoord op al uw vragen.

1 like

en kost een nier…

En een hoop ruimte… :smile: wel prachtige boeken…

Maar de andere boeken die ik ken, zeker die van Jens Hoy, zijn geschreven als sensatie pers…aardige plaatjes, maar de teksten…argh

Dankjewel! Heb hun Tudor boek wel eens gezien en dat was inderdaad lekker gedetailleerd :nerd_face:

Maar wat een prijzen! Voor hetzelfde geld heb je Seiko SKX (of een halve Rolex service…)