Ik heb in de omgeving van Eindhoven al vele winkels bezocht omdat dat toch iets veiligers en makkelijker aanvoelt (ivm garantie, reparatie en betrouwbaarheid). Jammer genoeg verkochten deze winkels dit horloge niet. Als tweede vraag heb ik: Kan ik ergens in de buurt van Eindhoven een de Casio halen die ze bij bol.com hebben? (zie link)
Enkel maar louter positieve ervaringen gehad bij bol, zowel als met retouren en zaken zoals verkeerde producten/verdwenen retourzendingen etc. Iedere keer na contact prima opgelost door de klantenservice.( zowel met bestellingen van externe en bol zelf)
Echter zou ik met horloges goed rond kijken omdat ze meestal wel aardig aan de prijs zijn daar.
Ik ben naar verschillende winkels gegaan zoals de bijenkorf en de watch.
Beide hadden dit horloge niet en konden hem ook niet bestellen. Voor de rest heb ik op de webshop gekeken bij andere winkels in Eindhoven. De andere winkels hadden ook deze Casio niet.
Nu is bol.com een van de weinige opties over
Horloge.nl is ook redelijk…je kan zelfs via bol.com bestellen bij hun. Heb ik regelmatig gedaan en beviel het horloge niet gewoon terug en simpel bij bol retourticket uitprinten en geen kosten en je geld ook binnen 5 dagen terug…Nooit echt problemen gehad bij bol , en ik heb er flink wat teruggestuurd in mijn beginperiode van mijn verslaving.
Ik ben laatst bij goudsmederij Bommel geweest in het Citycentrum Veldhoven. Volgens mij had hij dit horloge in de winkel liggen. zelf heb ik goede ervaringen in deze winkel. Wellicht loont het de moeite om eens contact op te nemen.
Bol.com doet niet moeilijk met garantie, terugsturen of dergelijke zaken. Daar zijn ze veel te groot voor, ze handelen liever de zaak snel en netjes af
Helemaal waar, had gisteren een vraag over een bestelling bij Amazon.de
Website gaf geen uitkomst, had binnen 30 seconden(!) iemand aan de lijn(Nederlandstalig).
Na het telefoongesprek krijg je automatisch een samenvatting van wat is besproken in je mailbox, ideaal.