Bulova Lunar pilot

Hallo allemaal,

Ik was net even aan het kijken wat deze bulova kost en vond hem op horloge.nl voor 499 euro maar op bol.com voor 385 euro. Hoe kan het dat hier zo’n groot verschil in zit? Ook staat op bol.com dat hij 45 mm kost en op horloge.nl staat 44mm, welke hiervan klopt?

Met voorbaat dank.

2 likes

De website van Bulova vermeldt 45mm in doorsnede. Prijsverschil is waarschijnlijk omdat die van Horloge.nl een cadeauset is met extra band en bandverwisselgereedschap. Die van Bol lijkt enkel het horloge te zijn.

1 like

Mocht dit inderdaad het geval zijn dan zou ik lekker voor die van bol gaan @PiekeH .
Met het geld dat je bespaart kun je wel iets leukers krijgen dan 1 band en een bandenwisseltooltje.

Bandenwisseltooltje kun je al voor zo’n €5,- krijgen en van de overige €109,- kun je een paar toffe banden kopen of een leuke Seiko 5 :sunglasses: :+1:

1 like

Nou … ik denk dat die van Bol ook gewoon met tooltje, speciale nato band en in een kistje komt.
Het type nummer is 96B251

Volgens mij komen alleen de stalen versie en de zwarte versie alleen in een doosje (zonder tooltje en Nato)

1 like

Bedankt voor de tip! Ik zat te twijfelen mijn Samurai er weer uit te doen voor een Lunar Pilot en dit maakt het wel heel erg verleidelijk… :sweat_smile:

2 likes