“Een wijzerplaat om verliefd op te worden.” Dat was mijn eerste reactie toen ik deze zag. De combinatie van de burgundy kleur met het opgelegde gouden “spinnenweb” op de wijzerplaat en dan nog eens de mooi geblauwde wijzers is wel heel nice gedaan van Cartier en enorm stijlvol. Dit is een aandachtstrekker en een conversatiestarter. Vol verwachting naar de koerier uitgekeken die deze ging bezorgen om dan uiteindelijk te beseffen dat burgundy toch niet de kleur is voor mij zucht. (Again)
Te koop:
Merk en model: Cartier Tank Must vermeil LM
Diameter: 23,5 x 31,5 mm
Leeftijd: vermoedelijk 1989 (wijzerplaat is onderaan gesigneerd met “swiss”)
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): april 2024
Factuur en/of certificaat: echtheidscertificaat van chrono24 aanwezig (zie foto)
Originele doos en/of eventuele accessoires: watch only. Horloge staat op mooie burgundy band met originele Cartier sluiting.
Verzendkosten of afgehaald: Liefst ophalen in Leuven (België). Verzenden kan ook. Verzenden op kosten en risico van koper.
Conditie (krassen, werking etc): heel goede staat zoals te zien op de foto’s. Wijzerplaat is prachtig in het echt. Kast heeft geen krassen. Het glas is nog origineel.
Soort uurwerk en kaliber: Cartier cal 81 quartz (gecheckt door professionele horlogemaker bij opening kast)
Vraagprijs: 2050 euro (aantoonbaar meer voor betaald)
Als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb, verklaar ik hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).