Naar aanleiding van enkele opmerkingen in het HF Mooiste Horloge 2022-topic kwam bij mij de volgende vraag naar boven.
Wat is de meest logische en werkbare manier om horloges te categoriseren?
Nou heb ik doorgaans echt een behoorlijke afkeer tegen labelen en hokjesdenken, maar bij vergelijken of zoiets als zo’n verkiezing kan het toch enige orde in de chaos brengen.
Als iedereen het allemaal zo goed begrijpt — hoe kan het dan dat er bij zo’n terugkerend verkiezingstopic opmerkingen komen over categorieën en price ranges?
Wat een drama, “HOE DAN?” ook in hoofdletters enzo.
Zo’n verkiezing is maar een gebbetje.
Iedereen die niet in de eindronde zit vind(t) er vaak wat van, dat zie je ook bij de fotowedstrijden. Niet te serieus nemen allemaal enne voor iedereen die het beter weet of anders wil, volgende keer lekker zelf organiseren … toch @Brick.
Orde in de chaos maakt het leven soms erg saai.
Trusten!
En da’s helemaal prima natuurlijk. ‘T gaat me ook helemaal niet om die verkiezing, ik ben gewoon benieuwd of er op dit forum enigszins een gemeenschappelijk idee is over hoe je horloges kunt indelen.
M’n vraag hier was oprecht in ieder geval, excuus als deze mensen voor het hoofd heeft gestoten. : (