Credor (5A74-2010, 33mm), zoekertje

Het lijkt onwaarschijnlijk, maar als iemand eens een Credor (Seiko) 5A74-2010 in 33mm maat in zeer goede cosmetische en technische staat aantreft (of er vanaf zou willen), dan zou ik dat graag vernemen.





Let op, er is ook een kleinere variant. Momenteel staat er daarvan een op eBay. Niet in echt uitstekende staat en voor een relatief hoge prijs in het genre. Kennelijk gaat deze met hetzelfde modelnummer door het leven. Vooral de verhouding van de wijzerlengtes helpt bij de identificatie indien er twijfel is.

De foto’s heb ik van een online veiling in Japan. Dat is ook gelijk de meest waarschijnlijke bron voor dergelijke horloges, maar niet zo toegankelijk voor het constant zoeken. Vandaar mijn oproep voor een helpend handje en ook eventueel handige tips bij het zoeken.

3 likes