Cvstos Challenge Tonneau Chrono

Bij Ruud om de pols gehad. Wat een gave klok is dat!

Niet mijn draagsmaak, maar wel vet om te zien. Dat geskeleteerde is lekker speels op de wijzerplaat, het saffierglas (zal em nog even mailen dat voor een kleine 7 ruggen 't geen mineraalglas is, en je em niet met de hand hoeft op te winden :P) is zo mooi gebold dat vanaf de zijkant erin kijken praktisch geen vervormingen geeft :}, en het uurwerk is een lust om naar te kijken.

Op hun website staan nog meer modellen, waar je met name als raceautoliefhebber je borst maar beter kunt nat maken. Wat hebben ze daar mooie verwijzingen verwerkt in hun klokjes. Net als Tag Heuers concept horloges.
http://www.cvstos.com

Verschrikkelijk mooi horloge zeg.

Die had je nooit meer af moeten doen.

Over het algemeen heb ik het niet zo op die skelet dingen, maar deze kan ik wel waarderen. De gebruikte materialen en technieken zijn wel bijzonder.

Mooi horloge, doet me wat denken aan Richard Mille.
Kende het merk nog niet, weer wat geleerd.

Nu je het zegt, daar doen ze me ook aan denken.

in ieder geval beter betaalbaar dan Richard Mille…

groet,
Arno.

Erg mooi maar te modieus naar mijn zin.

Ik vindt die achterkant in elk geval geweldig.
Ik moest eigenlijk ook gelijk aan Richard Mille denken…

Maar helaas niet voor mijn portemonee…:frowning:

Ach, ik ben ook blij met een mooi modelletje van de aldi…:smiley:

Groet
Herman

Is ook niet mijn draagstijl, maar vind het wel erg mooi om naar te kijken.