D.r

Gisteren met nieuw HF lid Damjan @D.R een ruil gedaan. Mijn Casio G-Shock GW-B5000D voor een SKX007 met opleg.

Op een zonnig terrasje in Amsterdam Zuid afgesproken en na de vlotte deal een uurtje gebabbeld over horloges,wat verschrikkelijk toffe horloges gespot in het wild (oa. APRO) en elkaars Rolex even gepast. Moet eerlijk zeggen, die 6 digit rootbeer gmt staat Damjan een stuk beter dan mij :slight_smile: .

Al met al kan ik niets dan positief zijn over mijn verkoopervaring met Damjan. Wat mij betreft dus een aanrader.

Snelle reactie en dito betaling van D.R.
Prettig zaken doen met dit vriendelijke lid.
Volgende keer weer!

Naar aanleiding van een zoekertje contact gezocht met @D.R, communicatie verliep soepel en een afspraak om het horloge af te halen was er ook snel.
Met Damjan kun je prima zaken doen!

Casio overgnomen van D.R.
Alles lekker vlot gegaan. Ik ben blij met de overdracht, de prijs ,en met het klokkie.
Een mooie aanvulling op mijn collectie.
Dit is prima zaken doen.

Horloge verkocht aan Damjan @D.R snelle en plezierige deal en dito betaling. Blijkt ie ook nog in mijn oude straatje te wonen :+1:t2: :unicorn:. Zeker een aanrader :+1:t2:

Veel plezier met je :japanese_ogre:

Fijne communicatie met Damjan waaraan ik een roggen band heb verkocht. Aanrader!

Zojuist de SKX ontvangen, amper anderhalve dag na het eerste contact.

Heel prettig verlopen, vlot, vriendelijk en het horloge was keurig zoals beschreven. Het is goed zaken doen met D.R!

Een mooie deal gemaakt met Damjan. De communicatie verliep soepeltjes, het horloge goed verpakt en snel verzonden. Het is goed zaken doen met D.R en kan hem dan ook van harte aanbevelen.
Thanks voor de mooie gele wijzerplaat @D.R!

Klassieker verkocht aan @D.R

Leuke kerel en fijn zaken doen … 5 sterren voor deze topper :star2: :star2: :star2: :star2: :star2:

Bedankt voor de chocoladereep en veel plezier met je horloge :pray: