Da’s nou al de tweede keer

Dat ik als overtuigd niet-Seiko-liefhebber aangenaam verrast wordt, ja bijna val voor een nieuw Seiko model.
Je zou bijna HF de schuld geven, met al die Seiko-adepten hier…
Maar goed, ik vind hem dus echt mooi. Is er ook een stalen band voor?

https://www.ablogtowatch.com/seiko-prospex-special-edition-padi-spb071j1-watch/

4 likes

Dat zei ik toch al vaker! En dan heb je nog niet eens een MM300 geproefd… Of een Grand Seiko :yum:

Hier vind je de juiste bracelets voor de turtle (met als tip: bestel een originele Sumo sluiting met diversextensie bij Rob voor 3 tientjes, de ideale combi met de Miltat band naar keuze:

www.strapcode.com

Wat een mooie Seiko is dit

Ik houd het kort! WOW

Zo lekker deze!
Die kan me wel krijgen!

Ik snap het volkomen. Zo heb ik een Seiko SRPB51 erbij besteld. Ik kon de verleiding niet weerstaan, vind het merk steeds gaver.

2 likes

Maar een bezel goed uitlijnen zit er nog steeds niet in…

Super keuze ! :blush:

Misschien passen de bracelets van de 051 / 053 wel op deze Padi.
Zijn echt hele mooie bracelets @mechaniekje

1 like

Idd zelfde bracelet als SPB051/SBDC051 kan op deze kast. Dus je mag de portemonnee trekken want aftermarket is er (nog) geen bracelet voor. De kast én de OEM bracelet hebben trouwens DiaShield behandeling gekregen, dus ik vraag mij af of een normale stalen band dezelfde “kleur” heeft.

Dit is het part# : M01X331H0

En de prijs zweeft ergens tussen 250-350 $
https://www.google.nl/search?q=seiko+M01X331H0&oq=seiko+M01X331H0&aqs=chrome..69i57j69i60l3.5273j0j4&client=ms-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

En om het maar genoemd te hebben voor de zoekfunctie, de rubberstrap voor deze serie is de : R02C011J0

Kost rond de 60 Euro