Zojuist gehoord dat er iets is gebeurd in privé. Daardoor gaat het geld dat klaar stond voor de Steinhart Ocean One nu helemaal weg. (td) (td)
Gelukkig heb ik mijn Flying V, Gran Turismo 5 en een paar nieuwe LP’s van KISS die ik vandaag heb gekocht (Dynasty & Asylum). Dan kan ik mijn verdriet daarmee een beetje onderdrukken.
Voor velen van jullie heeft zich zo’n situatie al afgespeeld, of niet…
Wat de onrechtmatige daad betreft: ik had kleine schade gemaakt toen ik ‘ff snel’ zijn auto had geleend. Ik heb gelijk ff de schade betaald, om moeite te voorkomen. Dat geld viel wel mee.
Dat andere… Door rood licht. Lekker.
Samen is dat toch wel veel weggegooid geld, als je bedenkt ik dat ik weinig werk en een erg slecht betaalde baan heb.
Maargoed, geld komt er wel. Alleen ff wachten. Ik moest sowieso wachten totdat de voorraad Ocean One’s werd aangevuld bij Steinhart.
Nee, sowieso niet. Ik heb hem net en hij bevalt mij erg goed. Mijn andere horloges heb ik weggegeven, dus ik heb ook geen Swiss Made meer. Het enige wat ik nu nog heb is de BFK. Lekker makkelijk kiezen.