Dameshorloge gezocht

Hallo allemaal,

Mijn enthousiasme voor horloges is in mijn omgeving niet onopgemerkt gebleven en mij is gevraagd mee te helpen zoeken naar een dameshorloge. Hoewel het niet helemaal het terrein is van 99% van de forumleden, kunnen alle extra ogen geen kwaad :wink:

Het EHBO-lijstje (iets aangepast gezien de verplichte eisen die ik kreeg):

Stijl: Dress
Vorm kast: Rond
Diameter: maximaal 34 mm excl. kroon
Uurwerk in 't horloge: Maakt niet uit
Budget: max. 2000 euro (liever minder)
Staat: Nieuw of hooguit een half jaar oud
Materiaal kast: Staal+goud (echt geelgoud, absoluut geen diamanten of iets in die richting, geen pvd en geen roségoud)
Band: Staal+goud, geen leer, idem geen diamanten hier
Wijzerplaat: Wit of parelmoer, geen andere kleuren, wederom geen diamant(en)
Complicaties: Minstens uren/minutenwijzer en een datumvenster, secondewijzer mag.

Ter verduidelijking een paar foto’s van wat er enigszins op lijkt:


Deze vindt ze erg mooi, maar is wel vrij duur. De laagste prijs die ik kon vinden was iets onder de 2300 euro, wat ik persoonlijk wat veel vind (misschien heb ik het mis).


Deze vindt ze ook mooi (wel minder dan de Longines), maar is qua budget wel wat prettiger met een laagst gevonden prijs van ca. 1250 euro.

Hopelijk komt er iets moois uit! :smiley:

Hey! Ben je soms de 1e die de EHBO lijst gebruikt :slight_smile:

Mag het ook een datumwijzer zijn?

Of zoiets?

Of een welbekende Oyster? Voor de prijs natuurlijk wel een wat ouder model.

Wat is de toepassing?
Als dealybeater,of als gelegenheidshorloge.

Voor de eerste toepassing, en dus iets minder dressy, de volgende.
Breitling Windrider, Starliner
Bulgari Diagono

Iets er tussen in:
Tag Heuer Link

Dress:
Baume & Mercier Ilea of Riviera
Tag Heuer Carrera

Tot slot een goud-stalen Aquaracer in 27mm.
Volgens mij kan die altijd.

marnix.moed Schreef:

Hey! Ben je soms de 1e die de EHBO lijst gebruikt
:slight_smile:

Mag het ook een datumwijzer zijn?
http://www.madaboutwatches.co.uk/watches/3005.014a
.jpg

Of zoiets?
http://static.chrono24.com/images/uhren/images_78/
s9/1923978gross.jpg

Of een welbekende Oyster? Voor de prijs natuurlijk
wel een wat ouder model.
http://static.chrono24.com/images/uhren/images_54/
s4/1958454.jpg

Verreweg de meeste dameshorloges vind ik behoorlijk lelijk, maar deze alternatieven krijgen mijn goedkeuring.

Die Oris vind ik tot nu toe met afstand de mooiste!

Da’s ook toevallig, ongeveer net zo’n Oris staat hier te koop:

http://www.thewatchforum.co.uk/index.php?showtopic=73624

De getoonde Oris is inderdaad heel mooi.

Is dit ook wat als advies: Omega Speedmaster Reduced. Met parelmoer wijzerplaat heel vrouwelijk.

ooh, laat maar, deze is 36mm, nou ja, ik laat 'm even staan want je weer maar nooit :wink:
Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen - met/zonder steentjes, witte/gekleurde cijfers, leer/stalen band.

250 pond? Lijkt me een koopje! Het is dat mijn vrouw niet van goud houdt, anders was haar verjaardagskado al besteld
:stuck_out_tongue:

Mijn vrouw heeft deze Oris. http://oris.ch/collections/collections_detail.aspx?ln=en&modelid=64 36mm, dat wel. Er is ook nog een kleinere versie, maar die is wel errug petit. Het horloge is er ook met een stalen band. Je bent met dit horloge ongeveer de helft van je budget kwijt.

Je kunt ook een Rolex Precision overwegen. Rond de 600 - 700 moet je kunnen slagen. Er zijn 10-tallen uitvoeringen gemaakt: staal, staal/goud, staal met gouden wijzer; ze zijn er ook in parelmoer. Vooral in Azie was dat in trek etc. De moeite waard om uit te zoeken. Maat: rond de 35mm. En anders zeg je toch ‘hij draagt kleiner op de pols’… Die term kennen we allemaal!

Menno

Bedankt voor de reacties tot dusver. Ik heb de horloges laten zien en helaas, de Oris vindt ze echt helemaal niks :stuck_out_tongue:

Ik ben overigens nog niet specifiek genoeg geweest qua diameter. Eigenlijk wil ze dit tussen de 30 en 34mm in hebben zitten. De Tag Heuer Link van 27mm vindt ze nog wel mooi, maar erg klein. De Datejust is niet nieuw binnen het budget te vinden, dus deze valt ook af.

Hopelijk hebben jullie nog wat tips! In ieder geval al bedankt voor de input tot dusver!

Puringa Schreef:

Bedankt voor de reacties tot dusver. Ik heb de
horloges laten zien en helaas, de Oris vindt ze
echt helemaal niks :stuck_out_tongue:

Ik ben overigens nog niet specifiek genoeg geweest
qua diameter. Eigenlijk wil ze dit tussen de 30 en
34mm in hebben zitten. De Tag Heuer Link van 27mm
vindt ze nog wel mooi, maar erg klein. De Datejust
is niet nieuw binnen het budget te vinden, dus
deze valt ook af.

Hopelijk hebben jullie nog wat tips! In ieder
geval al bedankt voor de input tot dusver!

Ik vind zelf de Oris het mooist, maar ik had gezien je voorbeelden het vermoeden dat die niet in de smaak zou vallen.

Ik weet niet waarom, maar ik denk dat deze d’r wel zal bevallen.

De vormen zijn erg mooi sensueel en op en top vrouwelijk, chique en met klasse, en hebben toch iets stoers. Misschien alleen een tikkeltje klassieke wijzerplaat voor haar, maar er zijn verschillende soorten wijzerplaten.

Even die glitters enzo wegdenken, maar hier zijn de andere hoeken goed te zien.

Helaas, ook dit rechthoekige horloge was niet haar smaak.

Inmiddels heeft ze overigens besloten (ondanks de prijs) de Longines uit mijn eerste bericht te kopen. In ieder geval erg bedankt voor het meedenken allemaal :wink:

Heb je al wat gekocht? Zoniet, dan is er nog eentje die we met z’n allen over het hoofd hebben gezien: Blancpain Leman! Een automaat, 30mm, staat/goud. We hebben het hier dan wel over de eredivisie van de Horlogerie! idd niet nieuw of een half jaar oud. Maar dat zou me met Bp niet kunnen schelen, zolang de service-historie maar bekend is.

Menno

Hier op chrono24 bijvoorbeeld:

http://www.chrono24.nl/blancpain/leman--id1930940.htm?dosearch=true&query=blancpain&sortorder=1&manufacturerIds=27&urlSubpath=/blancpain/index.htm