De kringloopwinkel

Zo fijn als je in een kringloopwinkel komt en een beetje aan het neuzen ben tussen de horloges en je plots iets ziet en denkt die is van mij! Dat overkwam mij dus😀
Voor het mega bedrag van 5 euro


op laatste foto heb ik het glaasje al gepolijst

21 likes

Leuk ding😀, mooie wijzerplaat, mooie markers.
Goede vondst veel (poets en) draagplezier.

1 like

Mooie vondst :+1:

Ja gisteren ook mijn vrouw even verwend met een mooi klokje die had vond ik ook al zo een mooie wijzerplaat

1 like

Inderdaad een mooie plaat. Met name het oppervlak van de wijzerplaat vind ik geslaagd. Dat doet Seiko wel vaker, een bewerking van het oppervlak. Het horloge in mijn profielfoto heb ik om die reden gekocht.
Plaatje voor de sfeer met excuses voor de kwaliteit

2 likes

Heerlijk van die vondsten. Geniet ervan!

1 like

Dat is leuk, zoiets aan te treffen.

1 like

Wat een mazzeltje Leon, €5,00 is gewoon voor niks zeker gezien hoe deze eruit ziet.
Was laats in een kringloop winkel (zal de naam maar niet noemen) die vroeg echt belachelijke prijzen voor oude meuk, vooral quartz. Zei ik ook tegen die eigenaar en die zei “ik verkoop ze haast niet hier, maar mijn vrouw krijgt die prijzen gewoon op MP waar ze handelt onder haar eigen naam”.

Veel draagplezier met dit mazzeltje :ok_hand: :+1:

1 like